Advert
Advert Advert

MSG’den Full Paket Otomobil Satışı

Adıyaman’da otomotiv sektörünün önde gelen firması MSG MOTORS araç kiralamadan, sigortaya ve satışına kadar full paket hizmetleri ile dikkat çekiyor.

MSG’den Full Paket Otomobil Satışı
MSG’den Full Paket Otomobil Satışı adminn

MSG MOTORS Adıyaman’ın yanı sıra çevre illerden de araç almak ve kiralamak isteyen vatandaşların ilgi odağı oldu.

Güvenilir ve garantili araç satışının Adıyaman’da marka ismi olan MSG MOTORS, kısa sürede araç almak isteyen vatandaşların ilgi odağı oldu.

Kurumsal bir yapı ile MSG otomotiv olarak hizmetlerini sürdürdüklerini ifade eden MSG Grup Kurucu Başkanı M. Sadık Gürsoy, “ Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar nedeniyle otomotiv sektöründe, sıfır araçlardan daha çok ikinci el araç piyasası tercih ediliyor. Üst segment otomobil satışı yapmaktayız. Aynı zamanda rent a car kaskolu araçların kiralanmasını sağlamaktayız. Sigortacılık ile ilgili çalışmalarımız da mevcut. Yaptığımız işi kurumsal olarak büyük ve profesyonel bir ekiple yürütmekteyiz. Ülkemizin içinde bulunduğu siyasi, ticari durumları da göz önüne alarak istihdama katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Plazamız da sattığımız araçlar 6 ay sınırsız kilometre garanti kapsamındadır.  Bu garantiyi belli başlı firmalarla beraber sağlıyoruz. Müşterilerimiz plazamızdan araç aldıklarında sıfır araç alımı yapmış gibi plazamızdan ayrılıyorlar” dedi.

 “İnsanların Güvenli Bir Şekilde Araç Almasını Sağlamaktayız”

Otomotiv satışının yanı sıra sigortacılık faaliyetlerini de yapmaya başladıklarını belirten Gürsoy, İnsanların güvenli bir şekilde araç almasını sağlamaktayız. Otomotiv sektörü ile beraber sigortacılık işlerimiz de başlamış durumdadır.  Kaza anında keşke yapsaydım dememeniz için en uygun garantili poliçe teklifini de biz sunmaktayız. Yatırımlarımızı uzun vadeli yapıyor, güvenin ticarette en büyük yatırım olduğunu düşünüyoruz. Bu düşünceyi şiar olarak benimseyerek bu yolda ilerliyoruz” diye konuştu.

 Yerli otomobilin üretilmesi ile otomotiv sektöründe önemli bir adım atıldığını ifade eden Gürsoy, “ Yerli otomobile halkımızın büyük bir ilgi göstererek büyük bir satışının olacağını, pazarda çok büyük bir pay benimseyeceğini, sadece Türkiye değil dünya pazarında yerini alacağını düşünmekteyiz.    Dünya da yaklaşan motorin kaynakları yetersizliği sebebiyle yerli otomobilizin üretimi elektrikli olarak planlandı bu kertede üretimin uzun vadede çok daha verimli olacağına inancımız tam. Ülkemizin bu ekonomik buhrandan çıkması yakındır, yatırımcılara tavsiyemiz istihdam ve üretime katkı sağlamaları yönünde olacaktır.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi