Advert
Advert Advert

Öğrencilerden “Şapkamı Takarım Temizliğimi Yaparım” Projesi

Adıyaman Yavuz Selim İlkokulu Sınıf öğretmeni Vedat İzgi ve öğrencileri tarafından “Şapkamı Takarım, Temizliğimi Yaparım” sloganı kapsamında temizlik projesini hayata geçirildi.

Öğrencilerden “Şapkamı Takarım Temizliğimi Yaparım” Projesi
Öğrencilerden “Şapkamı Takarım Temizliğimi Yaparım” Projesi adminn
Haberin galerisi için tıklayın!

Yavuzselim ilkokulu temizlik gönüllüleri, sınıfta başlattıkları temizlik projesini okul çevresine de yaydı. Proje ile öğrenciler, çevre temizliği yaparak temiz çevre bilinci oluşması adına çalışma sürdürdü.

Projenin 2018- 2019 Eğitim Öğretim yılı boyunca uygulanacağı öğrenildi.

Proje hakkında bilgi veren sınıf öğretmeni Vedat İzgi ise, “Bu proje ile okulumuzun bütün öğrencilerine örnek teşkil ederek temizlik alışkanlığını kazandırmayı hedefliyoruz. Daha da önemlisi temizliğin sadece okul ve evde değil bütün çevrede yapılması bilinci oluşturmak. Böylece ilimizi daha da genişletirsek ülkemizde temiz ve duyarlı bir toplum oluşturarak mutlu yaşamak. Ortak yaşam alanlarımız olan piknik yerleri, parklar ve sinemalar da bireyler tarafından temiz tutulması gerekir. Öğrencilerimiz küçük yaşta bu bilinçle yetiştirdiğimiz zaman gelecek nesiller aynı bilinçle devam edecektir. İleriki günler de velililerimizle ve öğrencilerimizle çevre temizliği yapacağız. Bu proje de her türlü desteği sağlayan velilerime, okul müdürümüz Mahmut Balcı’ya öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi