Advert
Advert Advert

Öncel, Denizbank Tarım Sektörünü En Fazla Destekleyen Bankadır

Türkiye’nin en büyük beşinci özel bankası olarak, 2018 yılının ilk dokuz ayında, 81 ile ve yurtdışına yayılan 761 şubede, 14 bine yakın çalışan ile hizmet veren Denizbank Adıyaman Şube Müdürü Mahmut Öncel, “2014 yılında Kahta ,2015 yılında Besni şubelerimizi hizmete sunarak il genelinde üç şubemiz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz” dedi.

Öncel, Denizbank Tarım Sektörünü En Fazla Destekleyen Bankadır
Öncel, Denizbank Tarım Sektörünü En Fazla Destekleyen Bankadır admin

Adıyaman Denizbank olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına önemli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Öncel, “Türkiye’nin en büyük beşinci özel bankası olarak, 2018 yılının ilk dokuz ayında, 81 ile ve yurtdışına yayılan 761 şubede, 14 bine yakın çalışan ile ekonomiye katkı sağlamaya devam etmektedir . İlimiz merkezde 2005 yılından bu yana hizmet vermeye devam etmekteyiz . İlimizde Bireysel , Kobi ve Tarım bankacılığı olarak üç işkolunda hizmet vermekteyiz . 2014 yılında Kahta , 2015 yılında Besni şubelerimizi hizmete sunarak il genelinde üç şubemiz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz . Temas ettiğimiz tüm paydaşlar , İlimiz ve Türkiye için değer yaratmak üzere faaliyetlerimizi yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz . Mayıs ayı içerisinde Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük ikinci büyük bankası olan, Dubai merkezli Emirates NBD ile kıta Avrupası’nın en büyük bankalarından Sberbank arasında DenizBank’ın % 99.85'lik hissesinin devri konusunda anlaşma imzalanmış , devir işlemi için ise Türkiye, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avusturya ile DenizBank’ın faaliyet gösterdiği diğer ülkelerin düzenleyici kuruluşları nezdinde onay sürecinin devam etmekte olup , geçiş sürecinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak üzere çalışmaya devam etmekteyiz” şeklinde konuştu.

“Denizbank Olarak, Kobi’lerimizin Gelişimine Katkı Sağlıyor”

Kobilerin gelişmesi güçlenmesi adına banka olarak önemli çalışmalar yaptıklarını belirten Öncel,”Kurulduğu günden bu yana faaliyetleri aracılığıyla Türkiye ekonomisine katkıyı hedefleyen, bu bağlamda milli mesele olarak gördüğü tarım sektörünü 16 yıldır en fazla destekleyen özel banka konumundadır .DenizBank olarak, KOBİ’lerimizin gelişimine katkı sağlıyor, her zaman yanlarında yer alıyoruz .Türkiye’de ekonominin can damarı olan KOBİ’lerimizin finansmanı konusunda DenizBank olarak çok önemli avantajlarımız bulunuyor. İşletmelerimizin adeta ailelerinden biri gibi her zaman yanlarında olmaya gayret gösteriyor, maliyetlerini yönetmelerini sağlayacak finansal çözümler sunuyoruz KOBİ'lerin güçlenmesine yönelik yapılan her türlü yatırımın Türkiye ekonomisinin güçlü geleceğine hizmet edeceğini biliyor, ekonominin ve sosyal kalkınmanın yapıtaşını oluşturan KOBİ'lerimizin finansal ihtiyaçlarına yönelik, hayatlarına değer katacak ürün ve hizmetler sunuyoruz .  Emeklilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet veren banka olmaya devam edeceğiz . Denizbank olarak amacımız emeklilerimizin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üretmenin yanında sosyal hayatlarına da dokunmak ve bu güzel dönemlerini daha keyifli ve dinamik geçirmelerini sağlamak. Biz Denizbank Adıyaman Şube olarak hakımızın hizmetindeyiz ayrıca bize böyle bir zaman ayırdığınız için Halkın Sesi gazetenize teşekkür ederim” diye konuştu.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi