Advert
Advert Advert

ATSO’dan Öğrencilere Kıyafet Yardımı

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımı yapıldı. Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen okullarda ihtiyaç sahibi öğrencilere ATSO tarafından 800 öğrenciye kıyafet yardımı gerçekleşti.

ATSO’dan Öğrencilere Kıyafet Yardımı
ATSO’dan Öğrencilere Kıyafet Yardımı admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ve ekibine yardımlardan dolayı teşekkür etti.

İhtiyaç sahibi öğrencilere kışın gelmesiyle yapılan yardımlardan dolayı teşekkür eden Alagöz, “Hürriyet ilkokuluna, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ile geldik. 800 öğrencimize ihtiyacı olan okulları tespit ettik. Öğrencilerimize dağıtımını gerçekleştirdik.  Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ve ekibine teşekkür ederim. Bu tür hayırlı işlerin devam etmesini bekliyoruz. Soğukların başlayacağı bir dönem de güzel bir çalışmaydı. Bu tür faaliyetlerin artarak biz devam etmesini bekliyoruz. Önümüzdeki dönem de Başkan Uslu, bot dağıtacağını düşünüyorum. 800 bot talep ediyoruz. Bu arada 154 bin öğrencimiz var. Bu öğrencilerimiz arasında ihtiyaç sahibi öğrencileri belirledik. İyi bir eğitim öğretim yılı diliyorum” dedi.

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ise, “Milli Eğitim Müdürümüzle  öğrencilerimizi ziyaret ettik. Adıyaman’da müdürümüzün güzel hizmetlere, projelerle imza atacağını düşünüyorum. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası üst çatımız olan TOBB nezdinde her gün geleneksel hale getirdiğimiz okulların açılışında kışa yakın gariban, yoksul imkanı az olan ailelere biz giysi yardımında bulunuyoruz. Türkiye Odalar Borsalar Birliği eğitime önem veriyor. Türkiye Odalar Borsalar Birliğinin Adıyaman’da iki okulu vardır. Bu da TOBB’nin eğitime ne kadar önem verdiğini gösterir. Biz de her yıl geleneksel hale getirdiğimiz Milli Eğitim Müdürlüğümüzün tespit ettiği okullarda yardımda bulunuyoruz” diye konuştu.

Haber Merkezi    

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman İl Öğrenci Meclisi Seçimi Yapıldı
Adıyaman İl Öğrenci Meclisi Seçimi Yapıldı
“Süleyman Kılınç İsmi Adıyaman’ın Ortak Adayı Oldu”
“Süleyman Kılınç İsmi Adıyaman’ın Ortak Adayı Oldu”