Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Durgun, “Boztaşıt Ailesi Olarak Her Aracımıza İndirim Yapıyoruz”

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından geçtiğimiz günlerde 1600 cc altı motorlu araçlarda 15'er puanlık ÖTV indirimine gidileceğini açıklamasının ardından gözler yeni otomobil fiyatlarına çevrildi.

Durgun, “Boztaşıt Ailesi Olarak Her Aracımıza İndirim Yapıyoruz”
Durgun, “Boztaşıt Ailesi Olarak Her Aracımıza İndirim Yapıyoruz” admin

Boztaşıt Renault Adıyaman bayii ÖTV indirimi ardından her araca kendi imkanları dahilinde indirim yaptı.

Boztaşıt Renault Adıyaman bayii hakkında açıklama yapan Renault Adıyaman Satış Sorumlusu Mehmet Durgun, “İlimizde 40 yılı bulan Renault ve 15 yılı bulan Dacia markalarımızın bayiliklerini yapmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Binek otomobil liderliğini uzun yıllardır elinde bulunduran ve her zaman yeniliklere öncülük etmiş olan markalarımızı, ilimizde daha yukarılara çıkarma gayretimiz hiç tükenmeden devam etmektedir. Takip eden değil, takip edilen markalarla olan birlikteliğimiz, uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve köklü bir yapıya sahip firmamızın odak noktası her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu hedefimize koşarken bu yıl sonu da halkımızı memnun edecek kampanyalarımızı devam ettirme çabası içerisindeyiz” dedi.

Yerli üretim araçlara vatandaşların ilgisinin çok olduğunu açıklayan Durgun, “Devletimizin yapmış olduğu ÖTV indirimi ve markamızın yapmış olduğu özel avantajlı şasi indirimlerine ek olarak biz de Boztaşıt ailesi olarak stoğumuzda bulunan her aracımıza kendi imkanlarımız dahilinde indirimler yaparak halkımıza faydalı olmaya gayret göstermekteyiz. Bunun yanı sıra kampanyamız kredi oranı aramıza da yansımış durumdadır. İsteğe göre 40.000 TL 12 ay vadede %0 vade oranı, 50.000 TL 20 ay vadede % 0.99 vade oranı olarak sunulabilmektedir. Tüm halkımıza stoklarımızda bulunan özel indirimli araçlarımızı tükenmeden almalarını tavsiye ediyorum. Çünkü şu anki verdiğimiz fiyatlarımızı bir daha görebilme şansımız gerçekten çok az. Her şey halkımız için. Ülkemizin içerisinde bulunduğu şu zor günlerde biz de firmamız olarak bir katkı sunabiliyorsak bu bizim için en büyük mutluluktur. Özellikle yerli üretim Megane Sedan  aracımıza halkımızın göstermiş olduğu İlgiye çok teşekkür ediyoruz” açıklama yaptı.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ