Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Kahtalılar Başkan Yardımcısı Geyik’in Çalışmaları ve Hizmetlerinden Memnun

Adıyaman Kahta İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Halil Geyik, makamına gelen vatandaşları ağırlayarak sorunlarını dinleyip anında çözüm yolları buluyor.

Kahtalılar Başkan Yardımcısı Geyik’in Çalışmaları ve Hizmetlerinden Memnun
Kahtalılar Başkan Yardımcısı Geyik’in Çalışmaları ve Hizmetlerinden Memnun admin

Sorunları çözüm konusunda başarısından dolayı kahtalılar başkan yardımcısı Geyik’e teşekkür ederken Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’ında hizmetlerinden dolayı memnun olduklarını belirtti.

Kahta Belediye Başkan Yardımcısı Halil Geyik’in, vatandaştan gelen talepleri anında çözüm yolları üretmesi memnuniyetle karşılanıyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hizmetlere çözüm odaklı yaklaşan Geyik’in vatandaşlar yanına geldiklerinde anında çözüm yolları bulduğunu dile getirdi.

Kahtalı Muhtarlar, Belediye Başkanı Toprak’ın da çözüm odaklı belediyecilik yürüttüğünü ve Belediye Başkan Yardımcısı Geyik ile iyi bir ekip olduklarını söyledi.

Adıyaman Kahta İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Halil Geyik’i bir dönem daha başkan yardımcısı olarak görmek istediklerini açıklayan vatandaşlar, “Başkanımız Abdurrahman Toprak olsun olmasın Belediye Başkan yardımcısı Halil Geyik,  bir sorun ilettiğimiz de çözülecek bir durum ise hemen çözüyor. Başkanımız Toprak’a elinden geldiği kadar destek olduğunu görüyoruz. Hakkı inkar edilemez. Çünkü başkanımız Toprak sorunlar olduğunda hepsine yetişemez. Sağolsun Başkan Yardımcımız Geyik elinden geleni yapıyor. Kapısı her zaman vatandaşa açık. Hiçbir zaman görmedik birine kapıyı kapattığını. Çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ