Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Yeni Pazar Yerleri Hizmete Girdi

Adıyaman’da geçtiğimiz günlerde gündem olan pazarcıların yerinin değişmesi ile pazarcılar yeni Pazar yerinde hizmet vermeye başladı.

Yeni Pazar Yerleri Hizmete Girdi
Yeni Pazar Yerleri Hizmete Girdi admin

Şekersokağı ile 4 mahalleye Pazar hizmeti verileceği öğrenilirken pazarcılar yeni yerlerinden memnun olduklarını belirtti.

 Şehrin geliştiğini ve yeni Pazar yerlerine ihtiyaç olduğu için değişim yaptıklarını belirten Adıyaman Semt Pazarcılarını Koruma Derneği Başkanı Mehmet Varol, “Bizim için yeni Pazar yerleri ihtiyaç oldu. Şehrimiz geliştiği için yeni çözüm yolları aradık. Çözüm yolları arasında Pazar pazarını kaldırdık. Salı pazarını Sümerevler Mahallesine taşıdık. Pazartesi pazarımızın oraya yıkım kararı geldiği için onu da Salı pazarına taşıdık. Bu Salı pazarından Pazar pazarına geçtiğinden burayı da şekersokağına taşıdık. Pazarımız faaliyete girmiştir. Vatandaşlarımız gelip gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir. Şekersokağı bütün bu bölgenin ihtiyacını karşılayacak düzeyde. Şekersokağı bizim 4 mahallemize hitap ediyor. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla pazardan gelip eşyalarını alabilecekler” dedi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ