Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Toprak: “Adıyaman’ın Tüm Topraklarının Suya Kavuşması Önemli”

AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak, AK Parti hükümeti ile Adıyaman’a yatırım konusunda birçok hizmetin hayata geçirildiğini ve Adıyaman’ın kanayan yarası olan sulu tarım konusunda da gerekli çalışmaları yaptıklarını ifade etti.

Toprak: “Adıyaman’ın Tüm Topraklarının Suya Kavuşması Önemli”
Toprak: “Adıyaman’ın Tüm Topraklarının Suya Kavuşması Önemli” admin

Adıyaman’da bir ofis açtığını ve vatandaşları burada da ağırlayacağını ifade eden AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak, “Burası milletin ofisi. Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM)’de Ankara’da bir ofisimiz var. Bunun yanında Adıyaman’da bir ofisimiz var. Adıyaman’a geldiğimiz de burada vatandaşımıza Adıyaman il Başkanlığımıza hem de buradaki milletvekili ofisimizi seçmenlerimizle bir araya geliyoruz. Vatandaşların sorunlarını dinliyoruz. Hem de çalışmalarımızı yapıyoruz. Yoğun bir şekilde memleketimiz için çalışıyoruz” dedi.

“ADIYAMAN’IMIZ ÇOK CİDDİ YATIRIMLAR ALDI”

Adıyaman topraklarının suya kavuşması ile de büyük bir sorunu da ortadan kaldıracaklarını açıklayan Toprak, “Adıyaman’ımızın önemli projeleri var. Bu projelerle ilgili tüm milletvekillerimizle beraber Ahmet Aydın, İbrahim Halil Fırat, Yakup Taş milletvekilimizle beraber Adıyaman’ımız için gece gündüz çalışıyoruz. Barajlarımızda çalışma devam ediyor. Çataltepe, Koçali barajlarımız bittiğinde Adıyaman toprağı suya kavuşacaktır. Adıyaman tüm topraklarının suya kavuşması önemli. Adıyaman bizim alt yapı ve üst yapı ile ilgili yüzde 90 giderilmiş durumdadır. Yolları, havaalanı, hastanesiyle Adıyaman’ımız çok ciddi yatırımlar aldı. Türkiye’nin en büyük köprülerinden biri Nissibi köprüsü Adıyaman’a yapıldı.  Çalışmalarımız devam ediyor” açıklaması yaptı.

“ADIYAMAN’IN TANITIMI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Adıyaman’ın Türkiye’de değil dünyaya tanıtmaya çalıştıklarını vurgulayan Toprak, “TRT World kanalımız tüm dünya da yayımlanan bir kanal. Adıyaman güzellikleri ile bir reklam filmi yapıldı. Bu güzel bir tanıtım videosuydu. Bu görseller devam ediyor. Adıyaman tanıtımı için çalışıyoruz. Biz Adıyaman milletvekillerimiz ile beraber çalışıyoruz. Genel merkez siyasi işler başkan yardımcısı olarak Marmara bölgesi koordinatörüyüm. AB parlamento üyesiyim. Avrupa Birliği süreci takip ediyorum. Adıyaman ve ülkemiz için tüm milletvekillerimiz ile çalışıyoruz. KDV, ÖTV oranları konusunda ciddi çalışmalarımız var. Türkiye’de ekonomik anlamda çok ciddi büyüme devam ediyor. Türkiye her türlü sıkıntı girişimlerine rağmen dünyanın en çok büyüyen ekonomisi oldu. Bu trend bu yılda devam edeceğini inanıyoruz. 2023 hedeflerimize hızlı bir şekilde yaklaşıyoruz” diye konuştu.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ