Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Kahta Belediye Başkan Adaylığı İçin İddialı Aday Adayı

AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adaylığı için iddialı Aday Adayı Opr. Dr. Ercan Kurt, seçim çalışmalarına basın açıklaması ile başladı.

Kahta Belediye Başkan Adaylığı İçin İddialı Aday Adayı
Kahta Belediye Başkan Adaylığı İçin İddialı Aday Adayı admin

Mavi Konak resturantta AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Ercan Kurt’un düzenlediği basın açıklaması geniş katılım ile gerçekleşti. Yoğun bir katılım ile aday adaylığını açıklayan Op. Dr. Ercan Kurt, “Biz Yarışa Değil Hizmete Adayız” sloganıyla seçim çalışması startını verdi.

Kahta’ya hizmet adına aday olduğunu ifade eden Kurt, “Doğduğum, büyüdüğüm, yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını kokladığım, ailem ile birlikte bir çok alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu huzuru gördüğüm güzel Kahta'mıza hizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinden Kahta Belediye Başkanlığına aday adaylığımı şuan itibariyle açıklamaktan büyük bir gurur ve onur duyuyorum. Hemen belirtmeliyim ki bu karar bir kaç günde alınmış bir karar değil, bir yıla aşkın bir sürenin sonunda olgunlaşan bir karardır. Farklı ortamlarda konu açıldıkça partili veya değil bir çok kişiden, Kahta'lı hemşehrilerimden hep olumlu, sıcak, teşvik edici mesajlar aldım” dedi.

Kahtalıların desteklerini bekleyen Kurt, “Son zamanlarda görüştüğüm bir çok partili büyüğüm, Kahta'mıza güzel hizmetlerde bulunmuş, Kahta'mızın tanınan simalarından partililerin ,dostlarımın bu kararın alınmasında en büyük etkendirler. Bu karar hiç bir kişisel hesap, hırs ve ihtiraz içermemekte, gelecekte de içermeyecektir. Sadece güzel Kahta'mıza ve değerli hemşerilerime daha fazla faydalı olabilmek, hizmet edebilmek için " insanların en hayırlısı insanlara en fazla faydalı olandır" hadisi şerifinden hareketle bu hizmete talibim. Bu zorlu süreçte deneyimli, belediyeciliği , yerel yönetimleri bilen Kahta'mızı tanıyan tecrübeli ekibimle, İlçemize yeni bir vizyon getirmek, daha güzel hizmetler etmek için siz değerli Kahta'lı hemşerilerimin desteklerini bekliyorum. Hep birlikte "vakit Kahta vakti" diyerek hepinizi en içten duygularla selamlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” açıklaması yaptı.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ