Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Alkayış, “Parti Olarak Yerel Seçimlere Hazırız”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, 31 Mart yerel seçimlerine ve ülke gündemine ilişkin açıklama yaptı.

Alkayış, “Parti Olarak Yerel Seçimlere Hazırız”
Alkayış, “Parti Olarak Yerel Seçimlere Hazırız” admin

AK Parti olarak mahalle çalışmalarına önem verdiklerini ifade eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, “AK Parti Merkez ilçe başkanlığı olarak genel merkezin talimatları doğrultusunda öncelikle mahalle çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Mahalle çalışmalarımız da sandıklar üzerine sürüyor. Bizim sandık bazlı çalışma dediğimiz bir çalışma usulümüz var genel merkezimiz bu çalışmayı bizden ısrarla istiyor. Biz de göreve geldiğimiz ilk anda Mahalle teşkilatlarımızı oluşturmuştuk. Akabinde şuan da sandık yönetim kurulu üyeliğini oluşturuyoruz. Artık takip eden değil takip edilen olacağız. 3 asır burada adaletle burayı esenlik yurduna getiren atalarımıza taktim edeceğiz. Dünyaya yeniden adaleti esenliği getireceğiz. Bu nokta da cumhurbaşkanlığımız liderliği önderliği hepimize ufuk açıyor. Eksiklerimizi görerek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“AK Partimizin Yaptığı Yatırımlarla Devam Etmesi Gerekiyor”

AK Parti’nin yerel seçimde iyi bir oy alması için sıkmadık el bırakmadıklarını belirten Alkayış, “Bizim sandık kurulundan maksadımız o sandıkta seçmen olan 3 ana kademe 3 gençlik kolu 3 kadın kollarından oluşan 9 kişilik bir heyet. Bizim parti çalışmalarımızı sandık bazında takip edecek ve hükümetimizin icraatlarını belediyemiz, partimizin hayata bakışını vatandaşlarımızla buluşturacak bir teşkilat çalışması yapıyoruz. 19 mahallemizi de gözden geçirdik güncelledik. Bir hafta içinde 33 mahallemizde tamamlayıp 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli yönetimler seçime hazır olacağız. Merkez ilçe olarak bu konuda iyi bir noktadayız. AK Partimizin yoluna yaptığı icraatlar ile devam etmesi gerekiyor. İnşallah 5 yıl sonra nasip olursa hep beraber görebilirsek bir asırlık cumhuriyete sahip olacağız. Biz dünyanın en büyük havaalanını cumhuriyet bayramında aştık. Ortaya çıkan eser genç cumhuriyetin geleceğe yönelik beklentilerini yükselten umutlarını artıran icraatlar” diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile ülkenin daha iyi yerlere geleceğini belirten Alkayış, “Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile parlamenter sistemden cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine dönüştü. Cumhurbaşkanlığı şuan da icranın tam olarak başı ve resmi gazete de yayınlandı. Şeffaf, hesap verebilen denetime açık bir mekanizma bunun ilk örneklerini gördük. İstanbul havalimanı kuruldu.  Çalışmalarımız memleket faydasına memleket hayrına devam edecek. İnanıyoruz ki önümüzdeki yerel seçimlerde AK Parti güçlenerek çıkacak.  Bizim için Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminden sonra ilk yapacağımız seçim. Ülke faydasına olan yararına olan her konu da hangi görüşte olursak olalım bir araya gelmemiz lazım. Bizim artık kısır çekişmelerle boş işlerle kaybedecek bir zamanımız vaktimiz yok. AK Partinin bu noktada misyonun önemli olduğunu düşünüyorum. Bütün vatandaşlarımızı Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, etrafı kuşatılmaya çalışılan Türkiye’mize sahip çıkmaya geleceğimizi yeniden imar etmeye davet ediyorum” açıklaması yaptı.

Haberin Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ