Advert
Advert Advert

Adıyamanlılar Vakfı Burs Mülakatları

Adıyamanlılar Vakfı 2018-2019 eğitim yılı için burs mülakatlarına başladı.

Adıyamanlılar Vakfı Burs Mülakatları
Adıyamanlılar Vakfı Burs Mülakatları

Kurulduğu 1996’dan bu yana kesintisiz olarak eğitime destek seferberliğini sürdüren Adıyamanlılar Vakfı, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında da burs hizmetini devam ettiriyor. Merkezi İstanbul’da bulunan Adıyamanlılar Vakfı, burs müracaatında bulunan öğrencilerin burs mülakatlarına başladı. Vakfın İstanbul’daki Genel Merkezi ile Ankara ve Adıyaman şubelerine burs için yaklaşık 2000 öğrenci başvurdu.

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak, her yıl olduğu gibi bu yıl da Adıyamanlı gençlerin eğitimine destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Vakfın İstanbul’daki genel merkezi ile Ankara ve Adıyaman şubelerine çok yoğun başvuru olduğunu belirten Aybak, “Gerçek ihtiyaç sahiplerini belirlemek için ince eleyip, sık dokuyoruz. Burs komisyonumuz çok hassas bir şekilde çalışıyor. Yönetim kurulu üyelerimizin, hayırsever iş adamlarımızın desteğiyle gençlerimize destek vermeye devam edeceğiz. Bu yolda bize destek veren herkese teşekkür ederim.” diye konuştu.

Başkanlığını, vakfımızın Burslardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın’ın yaptığı komisyon ile mütevelli heyeti üyeleri Ramazan Aksoy, Ömer Özkartal, Mahmut Göksu ve Abdülgani Tekin’in katıldığı mülakatlar 4 Kasım’a kadar devam edecek. Genel merkezle eş zamanlı olarak Adıyaman şubesinde de Başkanvekili Abuzer Korkmaz başkanlığındaki komisyon mülakatlara başladı. 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman İl Öğrenci Meclisi Seçimi Yapıldı
Adıyaman İl Öğrenci Meclisi Seçimi Yapıldı
“Süleyman Kılınç İsmi Adıyaman’ın Ortak Adayı Oldu”
“Süleyman Kılınç İsmi Adıyaman’ın Ortak Adayı Oldu”