Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Kaymakam Kaya, Sel Felaketinden Etkilenen Köylüleri Ziyaret Etti.

Kahta Kaymakamlığı, AFAD ekipleri, Özel idare ekipleri, SYDV görevlileri, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ve çok sayıda STK köye giderek çalışma başlattı.

Kaymakam Kaya, Sel Felaketinden Etkilenen Köylüleri  Ziyaret Etti.
Kaymakam Kaya, Sel Felaketinden Etkilenen Köylüleri  Ziyaret Etti.

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde şiddetli yağmurla meydana gelen selde zarar gören vatandaşlara yardım yapılmaya başlandı.

İlçeye bağlı Belenli köyü Tabaklı mezrasında yaşanan sel sonrası 13 ev su altında kaldı, birçok araç zarar gördü, evdeki bütün eşyalar kullanılamaz hale geldi.

Vatandaşın mağduriyetini gidermek için Kahta Kaymakamlığı, Özel idare ekipleri, SYDV görevlileri, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ve çok sayıda STK köye giderek çalışma başlattı.

Kahta kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Tabaklı mezrasında yaşayan vatandaşı ziyaret ederek, durumları hakkında bilgi aldı. Kaymakam Kaya, devletin millet için var olduğunu, bu ülkede yaşayan 
hiçbir ferdin asla yalnız bırakılmayacağını, devletin tüm imkanları seferber ederek yaşanan olumsuzlukların izlerini sileceklerini kaydetti. Köylülerden Suphi Doğan, sel baskınında birçok evin kullanılmaz hale geldiğini, maddi olarak zararlarının çok büyük olduğunu, devlet yetkililerinin kendilerini asla yalnız bırakmadığını ifade etti.

Kaynak : PHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ