Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

İYİ Parti'den AGC'ye Ziyaret

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas ve İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk beraberlerinde il, merkez ilçe başkanlarıyla Adıyaman Gazeteciler Cemiyetine ziyarette bulundular.

İYİ  Parti'den AGC'ye Ziyaret
İYİ  Parti'den AGC'ye Ziyaret

     Ziyaret esnasında açıklamada bulunan Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas,  "Genel merkez olarak adeta seferberlik ilan ettik. Bu kapsamda bütün yetkililerimizle Türkiye’de sahadayız. Ülkeyi bu zor süreçten çıkarma azmindeyiz. Bunun ilk adımı da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde  İYİ Parti isabetli adaylarla sandıktan Türkiye’nin umudu olarak çıkacaktır" dedi.
    Adana milletvekili İsmail Koncuk  ise  konuşmasında, "Ülkemizin zor günlerinde milletimizin bizlere verdikleri oy seçtikleri vekiller olarak genel merkez ve tüm teşkilatlar olarak sorumluluğumuzun ve yükümüzün ağırlığının bilincindeyiz. Halkın içindeyiz ve halk için çalışıyoruz. Türk  milleti bu gidişata yerel seçimlerde dur diyecektir. Mazisinde örnekleri olduğu gibi adeta şahlanacaktır. Kimse karamsar olmasın, dimdik duruşuyla İYİ Parti geliyor"ifadelerini kullandı.
    Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ZEKİ Dişkaya iseşöyl konuştu:
"İlimiz ziyaretleri kapsamında Adıyaman Gazeteciler Cemiyetimize yapmış olduğunuz bu nezaket ziyaretinden dolayı sizlere teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum"

Kaynak : PHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ