Advert
Advert Advert

Genç Müsiad Başkanları “Gençler” İçin Türkiye’nin Geleceği İçin Biraraya Geliyor

Türkiye şube başkanları ile içlerinde Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, İsviçre, Kanada, Kuveyt, Bosna Hersek ve Filistin’in yer aldığı farklı ülkelerin Genç MÜSİAD Başkanları 6. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi’nde biraraya geliyor.

Genç Müsiad Başkanları “Gençler” İçin Türkiye’nin Geleceği İçin Biraraya Geliyor
Genç Müsiad Başkanları “Gençler” İçin Türkiye’nin Geleceği İçin Biraraya Geliyor admin

Yurtiçi ve yurtdışından önemli bir katılımın sağlanacağı kongrede, Dijital Para, İnovasyon ve Kurumsallaşma, Dönüşen Dünyada Ekonomi ve Geleceğin Meslekleri önemli konuşma başlıklarını oluşturuyor. Firmalaşan Girişimcilik Modellerinin ele alınacağı kongrede gelecek vadeden yeni projelere de fon yaratılması hedefleniyor.

UGİK’in bu yılki Teması: Gençlik, Girişimcilik ve Bilgi Ekonomisi

17. MÜSİAD EXPO kapsamında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK), geleceğin iş insanlarını, girişimci ve sanayicilerini bir araya getiriyor.

Yurtiçi ve yurtdışından yoğun katılımcının beklendiği 6.Uluslararası Genç İşadamları Kongresi, bu yıl 24 Kasım 2018 (CNR EXPO 3.HALL) tarihinde “İşin başında gençler var” sloganıyla hayata geçirilecek. “Gençlik, Girişimcilik ve Bilgi Ekonomisi” ana teması çerçevesinde birçok alt başlığın konuşulacağı kongrede, yeni nesil girişimci fikirlerin değerlendirilmesi ve yatırım yapılabilecek projelerin öne çıkartılması hedefleniyor.

Genç MÜSİAD üyelerinden genç girişimcilere kitle fonlaması için fırsat

Girişimciye Destek Proje Yarışması “STARTUP ROADWAY'"e yapılan başvurular ön eleme ve iki yarı final aşamasında değerlendirilecek olup, finalde, jüri karşısına çıkacak projeler belirlenecek.

Finale kalan 6 girişimcinin yapacağı sunumlar sonunda seçici jüri ve salonda bulunanların oylarıyla birinci, ikinci ve üçüncü seçilecek. İlk üçe giren yarışmacıların ödüllendirileceği yarışmada ilk 10’a giren projelere, fonluyoruz.com kitle tonlaması platformunda yer verilecek ve fonlama imkanı tanınacak, ilk yirmiye giren projeler, MUSIAD EXPO Fuarı’nda yer alacak yerli ve yabancı yatırımcılarla biraraya gelme fırsatı yakalayacaklar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman’da “3-9 Kasım Organ Bağışı” Etkinlikleri
Adıyaman’da “3-9 Kasım Organ Bağışı” Etkinlikleri
FETÖ Davasında Karar
FETÖ Davasında Karar