Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Kasabım Zeynal, Lezzetli Yemekleri İle İlgi Görüyor

Adıyaman’da Kasabım Zeynal olarak bilinen et restaurant, hizmeti, kalitesi ile müşterilerinin ilgi odağı oluyor.

Kasabım Zeynal, Lezzetli Yemekleri İle İlgi Görüyor
Kasabım Zeynal, Lezzetli Yemekleri İle İlgi Görüyor admin

Flamingo yolunda yıllardır hizmet veren Kasabım Zeynal, et köfte, kavurma ve etli ekmeği ile vatandaşların ilgisini çekiyor.

Adıyaman’ın kara kavurması başta olmak üzere et köfte özellikle ilgi görürken restauranta gelen müşterilerin uğrak mekanları arasında yer alıyor.

Restaurantın özellikle müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu ifade eden işletme sahibi Zeynal Abidin Dinç, “16 yıldır restaurant işletiyorum. Benim mesleğim aslında kasaplıktır. Adıyaman’da kırmızı eti işleyip satan yerlerin fazla olmadığını düşünerekten burada bir işletme açtım. Etin neresini kullanacağımızı bildiğimiz için böyle bir restaurant açtım. Şuan işletmemiz müşterilerimiz tarafından ilgi görüyor. Kırmızı et üzerine çalışıyoruz. Kara kavurma, et köfte üzerine ağırlıklı çalışıyoruz. Kavurmamız tabi daha çok beğeniliyor. Tabi biz yazın da kavurma yaptık. Kışın yapılan bir yemek. Kışın talep daha fazla oluyor. O talebi burada karşılayacağız. Önceliğimiz memnuniyet. Genelde aileler zaten geliyorlar. Ben buraya ailemle geldiğim zaman nasıl rahat bir şekilde oturmak istiyorsam yemek yemek istiyorsam o şekil ayarlıyoruz. Bir aile gelip burada yemek yediği zaman kalktığında bize teşekkür ederse bu bize yeterli. Tüm Adıyamanlı vatandaşlarımızı bekleriz. Gelip işletmemiz de yemeklerin tadına baksınlar . Zaten fiyatlarımız da uygun” dedi.

Haber Merkezi   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ