Reklamı Geç
Advert http://www.adiyamandahalkinsesi.com//files/uploads/advert/795f6fcca3.gif
Advert
Advert Advert

Şahin, Çalmadık Kapı, Sıkmadık El, Fethetmediğimiz Gönül Bırakmayacağız

Adıyaman Çelikhan ilçesi Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mehmet Şahin, seçim çalışmaları kapsamında STK, kurumları ve esnafı ziyaret etti.

Şahin, Çalmadık Kapı, Sıkmadık El, Fethetmediğimiz Gönül Bırakmayacağız
Şahin, Çalmadık Kapı, Sıkmadık El, Fethetmediğimiz Gönül Bırakmayacağız admin

Çelikhanlılar, Şahin’in aday adayı olmasından memnun olduklarını ifade edip, çalışmalarında başarı dileklerini belirtti.

Çelikhan ilçesi için önemli projeleri olduğunu, ilkeler üzerinden siyaset yapacağını ve Çelikhan’ın ekonomik olarak kalkınması için çalışmalar yapacağını ifade eden Şahin, sıkmadık el, çalmadık kapı ve fethetmediği gönül bırakmayacaklarını ifade etti.

Ziyaretleri kapsamında AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Avcı, Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Koç, Ziraat Odası Başkanı Abdurrahman Kaya, Memursen Başkanı Aburrahman Üzümcü, Egitim Birsen Başkanı Mehmet Kaya, Eğitim Birsen Baskan Vekili Ekrem Gündoğar, Çelikhan Eğitim Kültür Derneği Başkanı Abumüslüm Çakmak, TÜGVA İlçe Temsilcisi Abdussamet Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Acar, Mal Müdürü Mehmet Bingöl, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Mehmet Yerlikaya, Fatih Ortaokulu Müdürü Yılmaz Yerlikaya, Çelikhan İlçe Müftüsü Murat Kurt, , Şehit Şeyho Şisman Lisesi Müdürü Hasan Kaplan, Atatürk ilkokulu ve Yunus Emre Ortaokulu idarecileri, Çelikhan Çok Programlı Lisesi idarecileri, öğretmeni ve eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Abuzer Tam, kurum çalışanları ve esnafı ziyaret etti.

Ziyaretlerde Çelikhan sorunları konuşulurken eksik kalan ve yapılması gereken çalışmalardan bahsedildi. Çelikhan ilçesi Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mehmet Şahin, “Ziyaretlerim de genel de Çelikhan’a yapılması gereken yatırımlardan bahsettik. Hemşerilerim, STK temsilcilerimiz bizleri sevgiyle ağırladılar. Bizlerde tabi vatandaşlarımızın taleplerini not aldık. İnşallah Başkan adayı olarak gösterildiğimizde elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Çelikhan’a sahip çıkılması lazım.  Bizim siyasetimiz ‘insan’ merkezlidir. Köklü devlet geleneğimizin üzerine bina edildiği ‘İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın’ ilkesini siyasetin merkezi olarak görüyoruz. Siyaset hizmet aracıdır. En üstün hizmetin, insana hizmet olduğuna inanırız. İnsanın mutluluğu, huzuru, güveni ve sağlığı çalışmalarımızın hedefini teşkil eder. Kavgaya ayıracak kadar çok zamanımız yok, memleketimiz için yapacak çok işimiz var. Belediye dışındaki kurumlara gereğinden fazla müdahil olmayıp zihin ferahlığı içerisinde herkesin memleketine daha güzel hizmet edebilmesi için destek olacağız. Kurumların kendi aralarında koordinasyon ve verimlilik içinde çalışmasını sağlayacak gereksiz tartışmalara engel olacağız. Çelikhan’da sadece bir dönemin planlamasını yapmıyoruz, uzun vadede daha yaşanabilir, değişen, gelişen bir Çelikhan için projelerimiz hazır bunları biran önce memleketimize kazandırmamız gerekiyor.’’ dedi.

 

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Çetinkaya, “Akıncılar Beldemiz İçin Belediye Başkanlığına Hiçbir Başvuru Yapılmamıştır”
Çetinkaya, “Akıncılar Beldemiz İçin Belediye Başkanlığına Hiçbir Başvuru Yapılmamıştır”