Besnililerden Ak Parti Adayı Emre'ye Tam Destek

AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Mehmet Eyyup Emre, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ve ev ziyaretlerinde vatandaşlardan tam destek alıyor.

Besnililerden Ak Parti Adayı  Emre'ye Tam Destek
Besnililerden Ak Parti Adayı  Emre'ye Tam Destek Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Besnili vatandaşlar, mahalle ziyaretlerinde AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Mehmet Eyyup Emre'yi kalabalık gruplarla karşılarken ev ziyaretlerinde ilgi görüyor.
Vatandaşlar, AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Mehmet Eyyup Emre'nin ziyaretinden dolayı memnun olduklarını ve 31 Martta Emre'nin sandıktan başarılı bir sonuç ile çıkacağını belirtti.
Dualarının AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Mehmet Eyyup Emre'nin kazanması adına yaptıklarını belirten vatandaşlar, Besni'nin AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Mehmet Eyyup Emre ile hizmetlerle değişeceğinden hiç şüpheleri olmadığını ifade etti.
Yeni kent mahalle toplantısında mahalle sakinleri AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Mehmet Eyyup Emre ile bir araya geldi.
Vatandaşlar, mahallelerinin sorunlarından bahsetti. AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Mehmet Eyyup Emre ise vatandaşı dinleyerek bir bir konuşulanları not etti. 
Başkan seçildiğinde sorunları vatandaş ile görüşerek çözeceğini ve seçim sürecince edindiği bilgiler ile de seçimden sonra ilgileneceğini ifade eden Emre, 1 Nisan sabahı Besni'nin kaderinin değişeceğini ve Ak Parti iktidarıyla besniye yatırım gelmesi için çalışacağını söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı