AK Parti Mahalle Toplantıları Miting Havasında

AK Parti Adıyaman İl Başkanlığının 31 Mart yerel seçimleri kapsamında düzenlediği mahalle toplantıları miting havasında geçiyor.

AK Parti Mahalle Toplantıları Miting Havasında
AK Parti Mahalle Toplantıları Miting Havasında Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Malazgirt Mahallesinde Ak parti buluşmaları kapsamında mahalle sakinleri ile yapılan toplantıya AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, AK Parti Adıyaman  Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Adıyaman  Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, " Seçim irtibat bürolarımızı aştık. 31 Martta Adıyaman insanı kendisini 5 yıl süre ile idare edecek. Hizmet getirecek belediye başkanı seçecek. Bunun için yoğun bir gayret içindeyiz. Uzun süredir çalışıyoruz. Ancak seçim tarihi yaklaştıkça da bu tempo daha da artıyor. Bu kapsam da biz allah nasip ederse inşallah Adıyaman da 33 Mahallemiz var. Belediye Başkan adayımız 31 Mart akşamı Adıyaman Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ile beraber İl başkanımız, milletvekillerimiz kadın ve gençlik kollarımızla beraber 33 mahallemiz de mahalle buluşmaları adı altında bir program icra edeceğiz. Bu program kapsamında hemşerilerimizle bir araya geleceğiz. Malazgirtte 4 bin 250 seçmenimiz var kesinleşti. 13 tane sandıkta hemşerilerimiz oylarını kullanacaklar. Biz Ak Parti olarak 4 bin 250 seçmenin  tamamının oyuna inşallah talibiz"dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı