Advert

Gezer: "Gece Gündüz Demeden Sıkmadık El, Çalmadık Kapı Bırakmayacağım"

31 Mart Yerel seçimlerde Yeni Mahalle Muhtar Adayı Doğan Gezer, mahallesinde gece gündüz demeden muhtar olabilmek ve mahallesine muhtar olduğunda daha çok hizmetin gelmesi adına sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamaya çalışıyor.

Gezer:
Gezer: Admin
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Mahallede kapı kapı dolaşıp kendini tanıtan Gezer, muhtar olduğunda alt yapıdan üst yapıya, park bahçe gibi bir çok alanda hizmet gelmesi adına işlerin takipçisi olacağını belirtti.
Mahallesinde ziyaret ettiği evlerde vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Gezer, vatandaşların mahalle ile ilgili de taleplerini not alarak muhtar seçildiğinde sorunların çözümü konusunda takipçisi olacağını ifade etti.
Muhtarlığı hizmet için seçtiğini vurgulayan   Yeni Mahalle Muhtar Adayı Doğan Gezer, "Biz her akşam vatandaşlarımızı geziyoruz. Vatandaşlarımıza büroşürleri dağıtıyoruz. Bizim mahallenin nüfus oranı  64 bin nüfuslu bir mahalledir. Gecemizi gündüzümüze katarak gidip halkımızla görüşüp projelerimizi anlatıyoruz. Projelerimizi duyan vatandaşlarımız memnun kalıyor. Biz 5 aydır seçim startı verildiği günden itibaren  gece gündüz demeden çalışıyoruz. Mahallemize bir katkı da bulunursak ne mutlu bize diyorum" dedi.
Vatandaşların ilgisinden memnun kaldığını ifade eden Gezer, "Vatandaşlarımız projelerimizi duyduğunda memnun kalıyor. Bize daha çok ilgi gösteriyor. Vatandaşlarımız projelerimize bakıyorlar çalışkan proje üreten biri olduğumuz için ilgi gösteriyor. Tabi bende bu ilgiden dolayı çalışmalarımı daha çok artırdım. Mahalleme hizmet yapabalirsem ne mutlu bana. Bu anlayışla yola çıktım. Vatandaşlarımızın oylarına talibim" diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası