Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e Sevgi Seli

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, çeşitli ziyaret, açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Adıyaman’a geldi.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e Sevgi Seli
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e Sevgi Seli Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman Havalimanında Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü, Vali Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mücahit Avkıran, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, STK Başkanları ve diğer yetkililer karşıladı.
Adıyaman’daki temaslarına Kahta ilçesiyle başlayan Bakan Gül, burada Kahtalı vatandaşlar tarafından karşılandı. Kahta’da seçim koordinasyon merkezi açılışı sonrası il merkezine dönen Bakan Gül, Adıyaman Belediyesini ziyaret etti. Belediye ziyareti sonrası Adıyaman esnafını da ziyaret eden Bakan Gül, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaf ziyareti sonrası Bakan Gül, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını katıldı.Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Adıyaman ziyareti ardından Gölbaşı ve Besni ilçe AK Parti seçim koordinasyon merkezi açılışını yaptı. AK Parti seçim koordinasyon merkezi açılışında Nuri ve Ramazan Büyükyolcu yönetimindeki 15 Temmuz demokrasi mehter takımı açılışa renk katarak vatandaşlar tarafından ilgi gördü. 
"TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE ÜLKEMİZİN BİRLİĞİNİ BOZMAK İSTEYENLERLE MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ"
Ak Parti ile Türkiye'nin 3,5 kat büyüdüğünü ifade eden Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "Sen alevisin senin başın örtülü sen şuraya geç, sen buraya geç diyen insanları ötekileştiren bir Türkiye vardı. Benim Kahtalı kardeşim hem kürt diye dayak yedi hem dindarsın diye dayak yedi ama bu milllet Ak Parti ile inanç özgürlüğüne Ak parti ile öteki beriki ayrımına son verdi. Herkesin başüstünde taşındığı bir Türkiye'yi kurduk hep beraber. Ak parti ile Türkiye yasakcı uygulamalara son verdi. Ak Parti ile 82 milyonun kardeş olduğu bir Türkiye'yi hep beraber kurduk. Bu ülkede sandıktan çıkan iradeye her zaman ters bakan bir zihniyet oldu. Bu ülkenin seçilmiş başbakanı Menderesi idam sehpasına götürdüler. Neden. Çünkü bu millet ile kavgalı bir devlet anlayışı vardı. Bu ülkede başörtülü kızımız üniversite kapısına gittiğin de Üniversiteden giremedi. Neden. Çünkü bu değerlere yabancı düşman bir anlayış vardı. Bu ülkede sadece belli bir kesim devleti belli bir kesimin arkasında duran bir devlet anlayışı vardı. Bu devlet anlayışı bu milletin bağrından çıkmış milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan ile bu anlayış son buldu. Recep Tayyip Erdoğan ile beraber devlet ve millet bütünleşti. 16 yılda Türkiye 3,5 kat büyüdü cebinizdeki ekmeğe göz dikenler Türkiye'yi küçültmek bu milleti hak ettiği yerden uzaklaştırmak için çalıştılar ama Recep Tayyip Erdoğan bu milletin ekmeğini büyüttü. Bu milletin özgürlüğünü artırdı. Soframızdaki ekmeği büyüttü. Bu Ülkede huzurumuzu kim bozmaya çalışacaksa birliğimizi kim bozmaya çalışıyorsa karşısında Türkiye'nin çimentosu olan Ak Partiyi bulacak. Biz asla birliğimizi beraberliğimizi bozdurmayacağız. Terör örgütleri ile ülkemizin birliğini bozmak isteyenlerle mücadelemizi sürdüreceğiz. Terörle mücadele ederken vatandaşımızın hukukunuda en güçlü bir şekilde koruyacağız. Bu ülkede kim huzuru bozmaya çalışıyorsa hangi terör örgütü olursa olsun. Onun karşısında dim dik durmaya devam edeceğiz. Bu ülke insanın huzurunu kimse bozamayacak. Seçimlere giderken Ak parti birliğimizi beraberliğimizi daha da sağlamlaştırmak için projeleri  ve vaatleri ile yola devam ediyor. Soframızdaki ekmeği büyütmek için devam ediyor. Ülkemizdeki huzuru daha da artırmak için devam ediyor. Karşımızda ne var karşımızda bir araya gelmişler. Tek söyledikleri şey Ak Parti gitsin Recep Tayyip Erdoğan gitsin. Türkiye ne olacak. Türkiye ne olursa olsun bunlar gitsin diye bir vaatle karşınıza çıkıyorlar. Bu anlayışı bu zihniyeti 31 Martta sandığa gömeceğiz" dedi.
"BU MESELE MEMLEKET MESELESİ" 
AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın,"Kahta her zaman yanımızdaydı. Kahta her zaman her seçimde her dönem alnımızı ak başımızı dik yaptı. Kahtalı olmak Adıyamanlı olmak burada siyaset yapmak sizlere hizmetkar olabilmek ne mutlu bizlere. Sizler için hepimiz için burada ter döken tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Sizler her daim başımızı dik tutunuz. Her sıkıntılı anda yanımızda durdunuz. Aslında AK Parti'ye sahip çıkmakla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmakla kentimize sahip çıktınız. Burada defalarca mitingler yaptık. 15 Temmuz okçular tepesinde Kahtalı kardeşlerimizin geleceğine nasıl sahip çıktığına hep birlikte şahitlik ettik. Bizler yeni bir yola çıktık. Yeni sistem de yerel seçimlerin ilkini 31 martta yapacağız. Bu sadece sıradan birilerini belediye başkanı yapmak meselesi değil diyoruz. Bu ne Engin Akel meselesi ne Fatih Toprak meselesi ne bir başka arkadaşımın meselesi bu mesele memleket meselesi diyorum. Türkiye'ye kast edenleri içeriden dışarıdan bir birine benzemeyenlerin bir birine karşı duranların yıllar yılı nasıl Türkiye karşıtlığında Ak Parti karşıtlığında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan karşıtlığında bir araya geldiğini görelim ve meselenin memleket meselesi olduğunu memleketin beka meselesi olduğunu görelim diyoruz" ifadelerini kullandı.
Kahta'yı 2023 Türkiye'sinde parmakla gösterecek bir memleket haline getirecek bir kadro getirdiklerini ifade eden Aydın, "Çok değerli kardeşim, daha önce aranızdan çıkmış teşkilatta emek vermiş Engin Akel kardeşim yine beraberinde bir birinden değerli aday adayı kardeşlerimiz, belediye başkanlarımız ile bir araya gelerek güçlü bir ekiple sizlere hizmet edeceğiz."
"2019'DA TAHTLARINI BAŞLARINA GEÇİRECEĞİZ"
Eski AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Kimsenin sizi korkutmasına izin vermedik. Bu memleketin ağası da beyide paşası da siz olacaksınız. Siz yöneteceksiniz siz. Bu memlekete bir daha size yukarından bakanların sizi tahakküm altına almak isteyenlerin yönetimine asla izin vermeyeceğiz. 2014'de tahtlarını başlarına geçirdik. 2019'da tahtlarını başlarına geçireceğiz. Asla bu memlekette sizi hor gören hakir gören kendisini sizden büyük gören üstün gören bir anlayışa izin vermeyeceğiz. 2014'de herkes seçimi kaybedeceğimizi idda ediyordu. Kuru kalabalıklar hava atıyordu. Ne oldu. AK Parti büyük bir zaferle belediyeyi elde etti. 31 Martta çok büyük bir zaferle belediyeyi elde edeceğiz. Ey kahta kendine yakışanı göster. Kendi kendinin efendisi olduğunu göster kendi kendini yönetmeye ehil ve riyakatli olduğunu göster. Kahtaya Engin Akel yakışırdı hayırlı uğurlu olsun. Kahta'nın kaderi değişecek. Ak partimiz de yeni bir dönem açılacak. Kahta'nın kaderi değişecek. Yeni bir yönetim anlayışıyla Yeni bir hizmet anlayışı ile Kahta eski kahta olmaktan çıkacak. Bu seçim yerel bir seçim değildir. Kimse nefsine yenik düşmesin. Ben niye listede yokum demesin. Güçenip başka bir yere gitmesin. Nefsimize yenik duruma düşersek zelil duruma düşeriz. Bir başka partiden milletvekili olmaktansa Bir başka partinin belediye başkanı olmaktansa bir başka partinin altın tepsi içinde sunacağı belediye başkanı koltuğuna oturmaktansa Ak parti de temizlikçi olarak çalışırız. Ak Parti neferi olarak çalışırız" açıklamasını yaptı.
"KAHTA'DA ENGİN AKEL BAŞKANIMIZI REKOR BİR OYLA SEÇECEĞİZ"
Ak Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak'da, "25 Aralık gezi olayları, parti kapatma davaları bizim canımıza dahi susadılar. 15 Temmuz da insanlarımızı katlettiler insanlarımızı yaraladılar. Hamd olsun tüm vadireleri atlattık. Ama bunca yapılanlara rağmen Adıyaman'ımızda 2002 yılına kadar yapılan yatırım miktarı yılda 10 milyon TL'ydi. 2002'den 2018'e kadar yapılan yatırım miktarı 14 milyar TL. Yıllık yaklaşık 100 katıdır. Nereden nereye. Yaparsa Ak Parti yapar. Nissibi köprümüz, yollarımız, hastanelerimiz, okullarımız, hamd olsun çok yatırımlar yapıldı. Yeter mi yetmez diyoruz. 2023, 2053, 2071 hedeflerimiz var. Bunlar içinde torunlarımız için çocuklarımız için çocuklarımızın geleceği için Ak Paritiye sizlerin desteklerine ihtiyaçlarımız var. Kapı kapı dolaşacağız. Bire bir görüşeceğiz akrabalarımızla, komşularımızla İnşallah Kahta'da Engin Akel başkanımızı rekor bir oyla sizlerin desteği ile seçeceğiz" şeklinde konuştu.
Ak parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, "Manevi değerlerine bağlı inançlı, imanlı ve her zaman şer odaklarına karşı dik duran sizler ben inanıyorum ki 31 Martta da bu şer odaklarına geçmişte olduğu gibi ders vereceğiz. "
AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, "Kahta davasına sahip çıkmış her şeçimde oylarını artırmış kahtalı kardeşlerimin karşısında olmaktan gurur duyuyorum. Ben eminim ki 31 Martta sandıklardan Ak parti birinci olarak çıkacak."
"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIMIZA SÖZ VEREREK YOLA KOYULDUK"
AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel ise, "Bakanım medeniyetlerin başkenti dünyanın en güzel insanlarının yaşadığı Kahtamıza hoş geldiniz. Ak Parti çatısı altında siyeset yapıyoruz. Ak parti partilerden bir parti onun lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, liderlerden bir lider değildir. Ak Parti dünya insanlarının ve insanlığın ortak vicdanını temsil eden kökenleri insanlık tarihi kadar eksi kadim bir medeniyet bir misyonun temsilcisidir. AK Parti'nin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bütün dünya mazlumlarının ezilenlerin sesidir. 2014 yılında çağrıldığım da çağrılışımın önünen arkasına bakmadım zaman bendedir mekan bana emanettir şuuru ile kadromu oluşturarak hemen sahaya indik. 2014-2017'e kadar 4 yıl ilçe başkanı olarak sizlere hizmet ettim. 5 seçim geçirdik hep birlikte.En son yüzde 84,5 bir oyla görevimi birlikte yol yürüdüğümüz Bedir Yeni kardeşimize emanet ettik. Belediye seçimleri içinde genel merkezimiz bize vazife verdiğinde bizlere bu emaneti tevdi ettiğinde sizlerle birlikte ekibimizle birlikte bu emaneti yere düşürmemek adına gece gündüz çalışacağımıza söz vererek yola koyulduk. Allah ekibimden razı olsun. Kahta tarihinde ilk kez bir üniversite mezunu kardeşiniz belediye başkanlığına aday ilk gün ki aşkla tevazu, samimiyet ve gayretle önce millet önce memleket diyerek gecemizi gündüzümüze katacağız.Şehrimizi yeni baştan imar edeceğiz. Kaldırımlar, parklar, millet bahçeleri yapacağız. Neslimizi ihya edeceğiz. Çünkü bizler inanıyoruz ki şehri imar edebilirsiniz ancak Nesli ihmal ederseniz bir gün o nesil kalkar ihya ettiğiniz şehirleri tarumar eder" diye konuştu.
31 Martın yeni bir dönemin başlangıcı olacağını belirten AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, "AK parti teşkilatlarımızla yeni bir dönemi hep birlikte getireceğiz. Bu dönem de bize kızanda olsa biz ona gül vereceğiz. Biz onun elinden tutacağız. Biz kardeşlik elimizi uzatacağız. Bütün ilçelerimiz de Allah'ın izni ile rekora imza atacağız. Adıyaman'da yüksek bir oy alacağız" diye konuştu.
Ak Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, "Sizlerle beraber çalışıyoruz. Bugünde bu hayırlı çalışmaların ilk adımını Bakanımızın da iştiraki ile sizlerle beraber yapacağız. Seçim irtibat büromuzu açıyoruz. Bugüne kadar çok güzel çalışmalar yaptık. Bundan sonraki çalışmalarımızı da seçim koordine merkezimizin de devam ettireceğiz. Gece gündüz demeden Gayret edip inşallah. 31 Martta en yüksek şekilde Ak Parti bayrağını göklere çıkaracağız. "
Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, "31 Martta az kaldı. Yaklaşık 16 yıllık iktidarlığımızda Cumhurbaşkanımıza karşı her türlü kumpaslar oldu. Darbe teşebbüsleri muhturalar, cumhuriyet mitingleri 2012'den itibaren şubat olayları mit olaylarını biliyorsunuz. Gezi olaylarını biliyorsunuz. 15 temmuz hatırlıyorsunuz. En son 18 ağustos da ekonomik darbeye kalkıştılar ama başaramadılar. 31 Martta başaramayacaklardır. 31 Martta bunlara ders vereceğiz. Sizin ferasetiniz basiretiniz dik duruşunuz onlara gerekli darbeyi vuracaktır. Çalmadığımız kapı sıkmadığımız el bırakmayacağız. Hep bir olacağız. Tevazu ile samimiyetle gayretle memleket işi gönül işi diyoruz. Seçim koordinasyon merkezimizin açılışına geldiğiniz için teşekkür ederim"
AK Parti Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, "Bana düşen benden bu görevi daha iyi yapabilecek bir adama bu görevi devretmekti. Süleyman Kılınç'da bu görevi en iyi yapacaktır. Türkiye'nin çeşitli yerlerini dolaştım. Her yerde Ak parti adayları Bir birinden güzel ama en güzel aday Adıyaman'ın. Bize de düşen gece gündüz demeden Komşularımızı, arkadaşlarımızı, selam verdiğimiz insanları gezip Ak Parti ve Süleyman Kılınç'ın reklamını yapmak ve oyunu istemektir. Başınız dik olsun. Adayımız da en küçük terettüt gösterilecek bir husus yok. Allah'ın izni ile belediye başkanlığını en güzel şekilde yapacaktır" 
Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Hakan Toydaş, "Ak Parti Gölbaşı seçim koordinasyon merkezini açıyoruz. Bu seçim sadece bir yerel seçim değildir. Başkanımız liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ifade ettiği üzere zillet ittifakına karşı milletimizin bu ülke hayrına tercihlerini yapacağı önemli bir seçimdir. Yüreğimizi heran Aynı heyecanla çarptıran istiklal şairimiz merhum Mehmet Ersoy'un da söyledği gibi; "Girmeden tefrika bir millete düşman giremez toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez" bu gerçekten hareketle bir olacağız iri olacağız diri olacağız."
"BİZLER MEMLEKET AŞKI İLE YOLA ÇIKTIK"
Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yusuf Özdemir, "Kardeşlik ve huzur içinde bir seçim süreci geçirmeyi cenabı allah'tan niyaz ediyorum. Bizler dava aşkı ile yola çıktık. Kuran vatan millet bizim kutlu davamızdır. Bu dava hizmet davasıdır. Bu dava ezelde başlamış ebediyete kadar devam edecektir. Büyüklerimiz inandıkları davandan vaz geçmediler. Cihan'ın dört bi yanına adalet sancağı diktiler. Nasıl ki atalarımız inandıkları davadan vazgeçmediler. Bizler de bu davadan dönmeyeceğiz. Çünkü bizim derdimiz vatan, bayrak millete hizmet davasıdır. Bu davanın bugün ki önderi Cumhurbaşkanımız Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bizler bu sancağı onunla birlikte taşımaya Allah'ın izni ile devam edeceğiz. Bu dava çetin bir davadır.Bizler de memleket aşkı ile yola çıktık. Biz bu yola baş koyduk sonucuda zafer olacaktır. Bu dava da herkese yer vardır" 
"BESNİLİ VATANDAŞLARIMIN DESTEĞİ İLE ADAY OLDUM"
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre, "Sizlerin desteği ile sizlerin gayreti ile bu kardeşiniz AK Partinin belediye başkan adayı oldu. Eğer sizler bu kardeşinizin arkasında durmasaydınız. Bugün ben bu partinin adayı değildim." 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı