Advert

Çakırhöyük Seçim Koordinasyon Merkezi Coşkuyla Açıldı

AK Parti Besni Çakırhöyük Beldesi seçim koordinasyon merkezi yoğun bir katılımla açıldı.

Çakırhöyük Seçim Koordinasyon Merkezi Coşkuyla Açıldı
Çakırhöyük Seçim Koordinasyon Merkezi Coşkuyla Açıldı Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Ak Parti Çakırhöyük seçim koordinasyon merkezi açılışına AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Mehmet Eyyup Emre, AK Parti Çakıhöyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir, AK Parti Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
1 Nisan'da Çakırhöyük'ün hizmete Hasan Özdemir ile vatandaşların desteği ile devam edeceğini belirten AK Parti Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, "Belediyecilik hizmet işidir. Hasmani tutumlarla insanlara eziyet etmekle bir yere varamazsınız. Hasan Özdemir başkanımız döneminde Çakırhöyük ogüne kadar görmediği hizmetleri gördü. O gün parası ile 5 trilyon bir yatırım yaptı. Ana caddeyi kilitli parke döşemesi yaptı. Kanalı temizletip düzenledi. Okul gibi bir çok eseri hep birlikte Ak Parti ile imza attı. Bundan sonra Hasan Özdemir başkanımız belediye başkanı olunca ne olacak. Bizler yine hükümet olarak şahsım ve Ak parti besni belediye başkan Mehmet Eyyup Emre olduğunda biz bütün imkanları elimizden geldiği kadar Çakırhöyük için seferber etmeye hazırız. Bugünden itibaren daha çok çalışacağız." dedi.
"BU DAVAYA İHANET EDENLER PARTİSİNİN GÖNLÜNÜ KIRMAKLA KALMADI BİZLERİNDE GÖNLÜNÜ KIRDI"
Ak Parti belediyesi ile Çakırhöyük'ün hizmetlere kaldığı yerden devam edeceğini belirten AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Mehmet Eyyup Emre ise, "Hizmetin en iyisini hizmetin en kalitelisini ben Hasan Özdemir başkanlığında gördüm. 1 Nisan'dan itibaren Çakırhöyük hizmete kaldığı yerden devam edecek. AK Partinin bir davası vardır. Bir ilkesi vardır. Bir düşüncesi vardır. Bir ideali vardır. Bizim davamız allahın rızası için Allah'ın belirlediği istikamette Allah'ın kullarına hizmet etme davasıdır. Bu davaya ihanet edenler partisinin gönlünü kırmakla kalmadı bizlerinde gönlünü kırdı. Yol yakınken henüz vakit varken dönüş yapıp partilerine gelsinler" diye konuştu.
"5 YILLIK KARNENİN HESABINI SORMAMIZ GEREKİYOR"
Çakırhöyük'e son 5 yılda yapılanlara bakılması gerektiğini ve vatandaşların buna göre kararını vermesi gerektiğini ifade eden AK Parti Çakıhöyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir, "2004- 2014 yılları arasında size hizmetkarlık yaptım. 31 Martta tekrar sizin hizmetkarınız olmaya devam edeceğim. Çakırhöyük beldemiz de 1999 seçiminde 6 belediye başkan adayımız vardı. Bu dönemde 4 belediye başkan adayımız hizmet yarışına girmişler. Diğer partili belediye başkan adaylarından Allah gönüllerine göre vermesini temenni ediyorum. Allah kimin hakkında hayırlı ise ona nasip etsin. Elimizde 5 yıllık bir karne var. 5 yıllık karnenin de hesabını sormamız gerekiyor. 1 Nisan 2014'de seçimi kaybettik. 1 Nisan da yalan söylemeye başladılar. Hasan Özdemir bugün yarın tutuklanacak. Daha tutuklanıyor. Ne yapmışız. Çakırhöyük belde halkıma hizmet etmişim. Hep arkamızdan yalan dolan konuştular ama vatandaşlarımız arkamızdan konuşanların gerçek yüzünü gördü ve inşallah 31 Martta bir ders verecek" açıklamasını yaptı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası