Külünk: "MİLLETİMİZ, 15 TEMMUZ ARKASINDAKİ AKLIN 31 MART GECESİNE YÖNELİK BEKLEDİĞİ PLANLARI BOŞA ÇIKARACAK"

24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, ""Milletimiz bir kez daha 31 Mart gecesi, 15 Temmuz arkasındaki aklın 31 Mart gecesine yönelik beklediği planları boşa çıkaracak bir sandık sonucu ortaya çıkacaktır" dedi.

Külünk:
Külünk: Admin

Adıyaman'a Milli Türk Talebe Birliği tarafından düzenlenen "Yeni Dünya Düzeni ve Gençlik" konferansına konuşmacı olarak katılan 24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve yönetimini ziyaret etti. AK Parti ziyaretleri ardından esnafı ziyaret eden Külünk, Adıyaman'da çiğköfte tezgahı başına geçerek vatandaşa çiğköfte ikramında bulundu.
Terör örgütüne yönelik son dönemde devletin mücadelesiyle son derece gerilemiş olmasına rağmen suskunluğunu özellikle sessiliğine çok dikkatli olunması gerektiğini ifade eden Külünk, "Tabi çok zor bir dönemden geçiyoruz. Yüzyıl evvel virgül konulmuş yerden ülkenin karşı karşıya kaldığı kuşatmanın en çetin aşamalarındayız. Daha sert bir süreçte yaşayabiliriz. Ellerinde avuçlarında ne varsa hem iktisadi anlamında hem siyasi anlam da hem de piskolojik savaş anlamında ellerindeki tüm enstrümanlarla üzerimize gelmeye devam edecekler. Çünkü gelecek yüzyıl şekilleniyor. çok sağlam durmamız gerekiyor. 15 Temmuz akşamı milletin liderine ve ülkesine, devletine sahip çıkmasında ortaya koyduğu tavrın ruhun sokakta çok diri çok güçlü olduğunu görmekte ayrıca bizi mutlu ediyor. Hiç dikkatlerimizi dağıtmadan tüm operasyonlara rağmen işin esasından uzaklaşmadan esasda durarak birliğimizi ve beraberiğimizi koruyarak mücadelemize devam etmekteyiz. Çünkü açık tehditler artık tehditten öte eyleme dönüşmek için fırsat beklemekteler. Terör örgütünün son dönemdeki devletimizin çok güçlü mücadelesiyle son derece gerilemiş olmasına rağmen suskunluğunu özellikle sessiliğini çok dikkatle gözlemlememiz gerekiyor. Bu örgütün suskunluğunun arkasında Türkiye yönelik emperyalist hakkın hangi planları yaptığını da biz tahmin edebiliyoruz" diye konuştu.
31 Mart yerel seçimlerine değinen 24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "Elimizdeki bilgiler ne yapmak istediklerini bize mesajını veriyor. Toplumun piskolojisini bozmak acısından terör örgütünün enteresan çıkışlar yapabilme noktasında çabalarının olduğunun farkındayız. Onlar ne kadar saldırırsa saldırsın bizde toprağımıza vatanımıza, milletimizin birlik ve beraberliğine insanlığın son kalesi olan Türkye olan inanmışlığımızla Türkiyemizin mücadelesini vermeye devam edeceğiz. 31 Mart yerel seçimleri yerel seçim değil her ne kadar adı yerel seçim olsa da yerel seçim olmaktan öte mana taşıyacak. 31 Mart gecesine planları olanlar var. İnanıyorum milletimiz bir kez daha 31 Mart gecesi 15 Temmuz arkasındaki aklın 31 Mart gecesine yönelik beklediği planları boşa çıkaracak bir sandık sonucu ortaya çıkacaktır ama bunun için bizim mutlak sürette daha çok çaba göstermemiz gerekiyor. Daha çok çalışmamız gerekiyor. Adıyama'da yine bir kez daha en iyi sonuçları alarak 31 Mart akşamı gereken mesajı tüm Türkiye'ye tüm dünyaya verecektir" açıklaması yaptı.
"MTTB'NİN İSMİNİN GEÇTİĞİ HER YERDE MUHABBETİMİZ VUCUT BULUR"
MTTB'nin misafiri olarak Adıyaman'a geldiğini ifade eden Külünk, "Milli Türk talebe birliğinde yetiştik. Milli Türk talebe birliğimizin fikir hayatımızın da mücadele hayatımızın başlangıç noktasıdır. Öğretmenlerimizin çok önemli bir kısmı Milli Türk Talebe Birliği camiasından Milli Türk Talebe Birliği ismi geçtiği her yerde bizim mutlaka özel bir muhabettimiz vucut bulur ve Milli Türk Talebe Birliği geleneğine azami ölçüde sahip çıkmak için gayret ederiz. Bugünde Adıyaman MTTB'nin davetlisi olarak akşam bir sohbet gerçekleştirmek üzere Adıyaman'da bulunuyoruz. Tabi ben Adalet ve Kalkınma partisinin aklına ve ruhuna inanmış bir adamım AK Parti'nin genel merkez de görevi olan birisi olarak doğal olarak bizim örfümüz bizim terbiyemiz her gittiğimiz il de azami ölçüde nezaket kurallarının emrettiği şekilde partimizi teşkilatımızı ziyaret ederiz. Adıyaman gibi insanını çok sevdiğimiz ismini çok sevdiğimiz Türkiye için son derece önemli bir şehir Türkiye aslında ikliminin insan gönlüyle olan ilişkisini anlama noktasındaki en güzel şehirlerden birisidir. Adıyaman partimiz kurulduğundan günden bugüne Ak partiye sahip çıkan şehirlerden birisidir. en yüksek sandık sonuçları ile sayın cumhurbaşkanımızın mücadelesine destek veren sayın cumhurbaşkanımıza moral veren Cumhurbaşkanımızda çok sevdiği il olan Adıyaman'da partimizin il binasındayız" şeklinde konuştu. 
AK Parti'nin her zaman seçimlere hazırlıklı olduğunu vurgulayan AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak, "31 Mart yerel seçimlerine teşkilatlarımızla hazırız. Saha da çalışıyoruz. Gece, gündüz milletvekillerimiz teşkilatlarımızla beraber bugün ilimiz de önemli bir misafirimiz var 24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, kendisine hoş geldin diyoruz İlimize şeref verdiler çalışmalarımıza sundukları katkı için teşekkür ederiz" dedi.
"CHP'DE DİĞER PARTİLERDE OLANLARI GÖRÜYORUZ, PARTİLERİNİ YÖNETMEKTEN ACİZLER"
Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç ise, "24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün duruşu çok omurgalı bir duruş. Cesareti ve duruşu ile biz ülke için ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Biz değerlerimize çok sahip çıkmıyoruz. Çabuk kaybediyoruz onlarda küsüp bir tarafa geçiyor. Değerlerimize sahip çıkmamız lazım. Omurgalı duruşu anlamında bizi son derece sevindiren bize cesaret veren yaklaşık 16 yıldır partimizinde esas düşüncelerini fikirlerini temsil eden bir kişiliğe sahip. Bu 31 Mart sadece bir yerel seçim değildir. Hem içeride hem dışarı da müthiş bir kumpas ekibi var. Bu 15 Temmuza sahip çıkan milletin feraseti 31 martta da bu feraseti göstereceklerdir. Bu bizi temmelliğe sevk etmemesi lazım. Her gün yeniden bir duruş segilememiz lazım. Bizim camianın temmellik içinde olduğunu düşünmüyorum. Hem fiziksel hem de insan anlamında yeni şeyler üretmemiz lazım. Gençler noktasında sıkıntılar olduğunu görüyorum. Onlara yeniden bir heyecan verecek bir alt yapıya ihtiyaç vardır. Klasik litiel bilgilerle gençleri cezbedemeyiz. Bu anlamda her ne kadar hem içeriden hem dışarıdan kumpaslar varsa bile ama Cumhurbaşkanımız duruşu yetiyor. Halk feraset sahibidir. Halk şunu görüyor AK Parti haricinde bu ülkeyi kurtaracak limana götürecek başka bir lider göremiyorum. Şuan CHP'de olanları diğer partiler de olanları bırakın ülke yönetmeyi kendi partilerini yönetmekten acizler" diye konuştu.
AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin'de "24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk abimiz bizim davamzıın gençlik yiğitlerinden kendisini saygıyla selamlıyoruz. Milletvekilimiz, Belediye Başkan adayımız, kadın, gençlik başkanlarımız merkez ilçe ve yürütmemiz ile birlikte karşıladık. Kendisine özel bir önem verdik. Bunu fazlasıyla hak ediyor 70'li yılların, öksüz, yetim bırakılmaya çalışılan davasına ilk sahiplik eden kişilerden biri abilerimizden büyüklerimizden biridir. Bunun içinde MTTB olarak Bu geleneği sürdürme adına bizi 24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ile buluşturduğu için MTTB'ye teşekkür ederim. Bizim bir birimizi tamamlamamız lazım. AK Parti aslında MTTB ile Ak parti'dir. TÜGVA ile AK Partidir. Gençliğimizle Ak partidir. Bütün teşkilatlarla hep birlikte dayanışma içinde olduğumuz zaman inşallah büyürüz. Memurseni, MÜİSAD'ıydı bunların her biri bir boşluğu dolduruyor. Bu birlik ve beraberliğimizi hamd oslun bugüne kadar güzel bir şekilde getirdik. Bundan sonra çok daha iyi götüreceğiz."
Çarşı ziyareti ardından MTTB tarafından düzenlenen konferansa 24.25.26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk katılarak "Yeni Dünya Düzeni ve Gençlik" hakkında açıklama yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı