Kılınç, "ÜRETEREK, ÜRETİME DEĞER VEREREK İLİMİZİN KALKINMASINI SAĞLAYACAĞIZ"

31 Mart yerel seçimleri kapsamında esnaf ziyaretlerine devam eden AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, "üreterek, üretime değer vererek ekonomik kalkınmayı sağlayacağız"dedi.

Kılınç,
Kılınç, Admin

Ziyaretleri kapsamında Kılınç'a AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış'da eşlik etti.
Esnaf ziyaretlerine devam ettiklerini ve yoğun  ilgi gördüklerini memnun kaldıklarını belirten AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Süleyman Kılınç ," Esnaf ziyaretimizi yaptık. Tabi bir takım sıkıntılar var. Ama bu sorunları çözecek tek partinin de AK Parti olduğunu biliyoruz. Her ne kadar sitem etseler de şuan bu sorunları çözecek tek parti Ak partidir. Biz de mümkün mertebe bu taleplerini bu teveccühlerini dikkate alarak gece gündüz demeden çalışacağız. Çok birikmiş bir sevgi var. Güzel bir teveccüh var. Şuan küresel daralmanın da vermiş olduğu bir takım sıkıntılar var. Bu ekonomik sıkıntılar sadece bizim memlekete has sıkıntılar değil. Ciddi bir küresel daralma var. Biz üreterek Üretime değer vererek ekonomik kalkınmayı sağlayacağız. Türkiye olarka ciddi bir ekonomik güce sahibiz. Hep beraber hamasetten ziyade üreterek arge'ye değer vererek bilime değer vererek bunu aşacağımızı düşünüyorum.  Sanayideki esnafları, sanatçı olarak görüyorum. Bu anlamda sanayi esnafımızla başlayarak hepsini tek tek ziyaret ediyoruz düşüncelerini alıyoruz. Bu sıkıntıları hep beraber çözeceğiz."
"ADIYAMAN'I VATANDAŞLARIMIZLA YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ"
Adıyaman'ı vatandaşla birlikte görüş alarak inşaa edeceklerini belirten Kılınç, "Başkan seçildiğimiz de Adıyaman Belediyemizi, esnaflarımızla, stklarımızla, meslek örgütlerimizle Akil insanlarla bilim insanları ile yönetmeyi düşünüyoruz. Şeffaf, halka açık. Üniversite hocalarımızla tek tek görüştük. İnşaat mühendisi bölüm başkanı ve arkadaşları makine mühendisi bölümü arkadaşlar, harita mühendisleri arkadaşlarla biraraya geldik. Memleketimize neler yapabiliriz  diye konuştuk. Adıyaman'a güzel hizmetler yapacağız" diye konuştu.
AK Parti olarak yeni projelerle önemli hizmetler yapacaklarını belirten AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise, "Sanayi esnafımız bizi iyi karşıladı teşekkür ederiz. AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Süleyman Kılınç, ilçe ve gençlik başkanımız, teşkilatımızla uyum içinde çalışmaya başladık. 2-3 aydır çalışıyoruz ama daha çok artık esnafımızı sahayı Tatil etme adına biz hem kendilerinin bize bakışı, eksikler ve bugüne kadar ne oldu zaten iktidar partisi olarak biz mevcut konumuzla belediye başkanlığını sürdürüyoruz devam ediyoruz.Mutlaka bu süreçte eksiklerimiz olmuştur. Eksiklerimizi telafi etmek yeni projelerle de çalışmalarımızı sürüdrmek üzere biz her nokta da hazırız. Yerel de bizler bura da genel merkez de de milletvekillerimiz birlik beraberlik içinde çok güzel bir çalışma yürüteceğiz" açıklamasını yaptı.
 "AMACIMIZ BU SÜRECİ AK PARTİ OLARAK EN ZİRVE DE TAMAMLAMAK"
31 Mart seçimlerini en zirve de tamamlamayı hedeflediklerini açıklayan AK Parti Adıyaman İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ,"Seçim çalışması yapıyoruz. Bugünde küçük sanayi sitesindeyiz. Küçük sanayi sitemizin idarecilerini sabah ziyaret ettik. Şimdide esnafla bir araya geliyoruz. Yaptığımız çalışma günün ilk saatlerinden başlayıp gecenin geç saatlerine kadar sürüyor. Esnaf, hemşerilerimiz, stklarımızla derneklerimizle, basınımızla biraraya gelip bu süreci en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz. Vatandaşlarımız güzel bir ilgi gösterdi. Esnafımızın bizi bağrına basması bizi memnun etti. Seçimin sonucu halkımızın tevecühü ile belli. Ama bizim amacımız bu süreci AK Parti olarak en zirve de tamamlamak. Bunun içinde gece gündüz demeden büyük bir gayret ve kararlılık içinde büyük bir heyecanla çalışıyoruz. umut ederiz ki Bu çalışmalar 31 martta AK Paritmizin bayrağı daha yukarı da taşır." açıklaması yaptı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı