Advert

Ak Parti Kömür Belde Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Adıyaman Ak Parti Kömür belde seçim koordinasyon merkezi açılışı AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Yakup Taş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış'ın katılımıyla yapıldı.

Ak Parti Kömür Belde Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
Ak Parti Kömür Belde Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı Admin

Seçim koordinasyon merkezi açılışında AK Parti Kömür Belediye Başkan Adayı Ali Gündüz, AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Yakup Taş, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış'ı ağırladı.
Vatandaşların katılımıyla Ak Parti Kömür belde seçim koordinasyon merkezi açılışı yapıldı.
Açılışta açıklama yapan AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, "Birinizin diğerinden farkı yok. Güzel işler odluğunda bundan hepimiz istifade ediyoruz. Cirkin işler olduğunda bundan hepimiz üzülüyoruz. Aslında el ele gönül gönüle verirsek. Kömürden başlayarak Adıyaman, Adıyaman'dan başlayarak Türkiye'ye, Türkiye'den başlayarak ortadoğu islam coğrafyası buradan da bütün insanlığa bir mesaj verebiliriz. Alevi, sunni olmamız kürt, türk olmamız bizim için ancak kardeşliğimizi artırır. Bu toprakların zenginliği hepimiz diğerimizi kardeşimiz olarak biliriz. Kardeşimiz olarak görürüz. Geçmişte böyle oldu inşallah kıyamete kadar da böyle devam edeceğiz. Bunun en güzel örneği de kömürdür. Sizlersiniz sizleri tebrik ediyoruz. 31 Martta yapılacak olan yerel seçimler de kömürlü kardeşlerimizin destek ve duası ile Ali başkanımızı belediye başkanı yapıyoruz. Kömürün kangiren olmuş sorunlarını hep beraber inşallah" dedi.
AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ise, "Biz her tarafa Ak partinin hizmet çıtasını ulaştırmak istiyoruz. Gittiğimiz yere yol olsun okul olsun. sağlık çalışmaları olsun. Her alanda alt yapı üst yapısı ile güzel eserler kazandıralım. Burada Türk'ü, Kürtüyle, alevisiyle biriz beraberiz kömürden yükselen ses. Türkiye kardeşlik mesajı olacak. Türkiye'nin hizmeti olarak Ak parti ile buluşan kömürlüler ile biz birlikte Türkiyeyiz. Türkiye üzerinde oynan oyunları kömürlüler olarak alevisi, sunnisi ile bir araya gelerek çözdük ve sorunlarımızı çözecek olan Ak parti de buluştuk diyecek" diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin: Şanlıurfa cinayetlerle ve kan davalarıyla anılmamalı
Vali Erin: Şanlıurfa cinayetlerle ve kan davalarıyla anılmamalı
Gaziantep ve Adıyaman Ticaret odasından Dev adım
Gaziantep ve Adıyaman Ticaret odasından Dev adım