Gölbaşı Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanlığına Ziyaret

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Toydaş,SKM Başkanı Mehmet Köseler ile Birlikte,Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Orhan Karakuş’a ziyaret gerçekleştirdi.

Gölbaşı Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanlığına Ziyaret
Gölbaşı Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanlığına Ziyaret Admin

Başkan Özdemir,Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Gölbaşı Ziraat Odası Başkanılığına Ziyaret

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Toydaş,SKM Başkanı Mehmet Köseler ile birlikte Ziraat Odası Başkanı Doğan Güven’i ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ziraat Odası Başkanı Doğan Güven,Belediye Başkanı Özdemir'e ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Gölbaşı’daki Adıyamanlılar Derneğine Ziyaret

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ile Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Toydaş ve SKM Başkanı Mehmet Köseler Gölbaşı’daki Adıyamanlılar Derneğini ziyaret etti.Dernek Başkanı Hikmet Dündar ve Dernek üyeleri İle yapılan sohbetin ardından,Başkan Özdemir Adıyamanlılar Derneği yönetici ve üyelerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Gölbaşı Tüfek Atıcıları İhtisas Spor Kulübüne Ziyaret

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ile birlikte Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Toydaş ve SKM Başkanı Mehmet Köseler,Tüfek Atıcıları İhtisas Spor Kulübünü ziyaret etti.Tüfek Atıcıları İhtisas Spor Kulübü Başkanı Ahmet Yasılak;Başkanımız Özdemir’e gösterdiği ilgi,alaka ve çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.Başkanımız Yusuf Özdemir ise hem kulüp üyelerine,hem de kulüp başkanına şükranlarını sundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Vedat Demiröz'ün Başkanlığında İl Teşkilat Toplantısı Yapıldı

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve beraberindeki heyet,İl teşkilat toplantısına katıldı.
Teşkilat Toplantısına,AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Hakan Toydaş,İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Soylu ve Gençlik Kolları Başkanı Enes Sincik katıldı.İlçemizin sorunlarının değerlendirildiği toplantının verimli geçtiğini belirten Başkanımız Özdemir,ziyaretleri ile bizleri onurlandıran Genel Başkan Yardımcımız Sayın Vedat Demiröz’e şükranlarını sunduğunu söyledi.Toplu fotoğraf çekiminin ardından,toplantı sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı