Advert

AK Parti'den Yaylakonak'a Ziyaret

31 Mart yerel seçimler kapsamında AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Yakup Taş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Yaylakonak Belediye Başkan Adayı Hasan Karakaya'yı ziyaret etti.

AK Parti'den Yaylakonak'a Ziyaret
AK Parti'den Yaylakonak'a Ziyaret Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Yaylakonaklı vatandaşlar yoğun bir katılım sağlayarak Ak Parti heyeti karşıladı. 
Yaylakonak'a AK Parti ile daha çok hizmetin geleceğini ifade eden AK Parti Yaylakonak Belediye Başkan Adayı Hasan Karakaya, "Biz burada bütün Türkiye'ye bir mesaj vereceğiz. Bu ülkede beraber yaşamayı Yaylakonakta nasıl bir şekil olduğunu göstereceğiz. Bu ülkede hep beraber yaşayacağız. Ben 15 yıldır belediye başkanıyım sıkıntılı günler yaşadık. Hizmet anlamında ciddi anlam da yapmak istediğimizi yapamadık. Bundan sonra iktidarın gücü AK Parti Adıyaman Milletvekillerimizin desteği ile beraber yaylakonakta çok büyük işler yapacağız. Bizim amacımız bilrik, beraberlik ondan sonra hizmet. Biz bunların hepsini yapacağız" dedi.
AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın'ın Adıyaman için ne gerekirsa hizmet için elinden geleni yaptığını ifade eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, " Hepimiz bu topraklarda yaşıyoruz aynı kaderi paylaşıyoruz. İyi ve güzel şeyler olursa yararlı şeyler olursa bundan hepimiz istifade ederiz. Zararlı kötü şeyler olursa da bundan hepimiz üzülürüz ve zarar ederiz. Siyasetten mahsat vatandaşın önündeki engelleri kaldırmak. Nerede yaşıyorsa hangi işi yapıyorsa rahat yaşayabileceği Ailesi ile çocukları ile güvenle bakabileceği ortamı sağlamak için bir imkan yol ve çalışma biz de elimizden geldiğ kadar dilimizin yettiği kadar bunu yapmak için gayret gösteriyoruz. Adıyaman'da Milletvekilimiz Ahmet Aydın abimiz var allah razı olsun. Gerçekten memleketimizin hangi sorunu varsa teşkilat mensuplarımız belediye başkanlarımız muhtarlarımız encümenlerimiz Ahmet beyin kapısının çalıyor. Milletvekilimiz Ahmet Aydın bey de yardım isteyen kim olursa olsun. Ne iş yaparsa yapsın kimliği kişiliği ne olursa olsun ona o yardımı sağlamak için kamu adına devlet adına gerekli çabayı ortaya koyuyor. " açıklaması yaptı.    

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası