AK Parti Çakırhüyük Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

AK Parti Adıyaman Milletvekilleri ibrahim Halil Fırat, Fatih Toprak, 31 Mart yerel seçimler kapsamında Çakırhüyük beldesini ziyaret ederek seçim koordinasyon merkezi açılışını yaptı.

AK Parti Çakırhüyük Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
AK Parti Çakırhüyük Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Coşkulu bir kalabalığın katıldığı seçim koordinasyon merkezi açılışında açıklama yapan Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir, "2004-2014 yılları arasın da başkanlığım dönemim de ben hizmet ettim. Beldeme hizmetin yanı sıra çevre köylere de nerede bir eksik gördüysem oradaki eksikleri yaptım. Milletvekillerime nerede bir sorun gördüysem iletttim ve sorunları çözdüm.Benim amacım hizmet benim amacın kimse ile kavga etmek değil. Ben çakırhüyüke geldiğimde PKK'lı dediler mafya dediler. Ama hepsi iftiradan başka birşey değil. Ben beldeme hizmatkarlık yapacağım insanlara yardımcı olacağım. Birileri bana çamur atmaktan başka bir şey yapmıyor. Cuma günü yeni zelanda da iki camimize saldırı oldu. Şehit olan müslüman kardeşlerimize allahtan rahmet diliyorum. Yaralılara Allah'tan şifalar diliyorum" dedi.
Daha sonra açıklama yapan AK Parti Adıyaman milletvekili Fatih Toprak, "Ortadoğu da dünya da malesef müslümanlarımız katlediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı çıkmış diyor ki terörün kaynağı islam ülkeleridir. Yazıklar olsun. Oda yetmiyor ezandan rahatsız oluyorlar. Biz ezanımızı susturmayız. Asla bizi bölemeyeceksiniz. Biz tek vatan diyoruz. Tek devlet diyoruz. Tek bayrak diyoruz. Tek Millet diyoruz. CHP'ye bugüne kadar oy vermiş kardeşlerime sesleniyorum. Kardeşlerim bu ülkeyi 17 yıl kısa bir süre de şaha kaldıran Ülkeyi doğusundan batısına kuzeyinden güneyine her yerini şantiye haline getiren Cumhurbaşkanımız liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğin  de bu ülkeyi şaha kaldıran Ak partiye sizleri bu seçimde oy vermeye davet ediyorum" açıklaması yaptı.
Çakırhüyüke Hasan Özdemir ile hizmet edeceklerini belirten AK Parti Adıyaman Milletvekili Halil Fırat, "Hasan Özdemir 4 yıldır belediye başkanı değil. Ama çakırhüyük okulu yok. Çakırhüyük karakolu, sağlık oacağı, alt yapı tam bitmemiş, park yapılması lazım. Abu mıstıktan boybeye, lezbine kadar bunların hepsini düşünüyor. Bizim sizden isteğimiz 31 Mart akşamı Hasan Özdemir'i belediye başkanı yaptığınız taktir de bizde onunla birlikte sizlere hizmet edeceğiz" diye konuştu.  
Seçim koordinasyon merkezi açılışına AK Parti Adıyaman Milletvekili Halil Fırat, AK Parti Adıyaman milletvekili Fatih Toprak, Ak parti yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı