MHP Kahta Teşkilatından Akel'e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahta Belediye Başkan Adayı Sıraç Aslan ve beraberindeki heyet Ak Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel'i ziyaret etti.

MHP Kahta Teşkilatından Akel'e Ziyaret
MHP Kahta Teşkilatından Akel'e Ziyaret Admin

Ziyarete Ak Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve MHP yönetimi katıldı. 
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, "Bizler Cumhur ittifakı ortağımızı seçim karargahların da ziyaret etmiştik. Bugün kendileri iadeyi ziyarette bulundular. Rabbim bu birlik beraberliğimize ülkemiz için daim kılsın kardeşliğimizi muhabbetimizi artırsın inşallah. Ülke olarak zor günlerden zor zamanlardan geçiyoruz. Biz sadece bir belediye seçimi yapmayacağız. Birileri özellikle cumhurbaşkanımızın şahsında kirli bir ittifakın içerisine girmiş durumdadır. Sorduğunuz da inkar ediyorlar ama sahada biz bunları çok iyi görüyoruz. Kimlerin kimlerle iş tuttuğunu kimlerin kimlerin çanağına su taşıdığını görüyoruz. Milletimizin feraseti basireti bunları hepsini izliyor taktir ediyor ve görüyor. Biz ülkemizin bekası için yarınlarımız geleceğimiz için inşallah 15 temmuz da başlayan bu birliktelik ruhunumuzu sürdürüyoruz sürdürmeye devam ediyoruz. Çok değerli genel başkanları Devlet bahçeliye de şükranlarımı sunuyorum. Ne zaman bu ülke ulusal güvenlik altına girmiştir. Bu ülke de bir beka sorunu ortaya çıkmıştır her zaman için Devlet Bahçeli bir siyasi parti lideri değil de bir devlet adamı neyi gerektiriyorsa o şekilde karar almıştır. Biz kendilerine teşekkür ediyoruz. Burada kendilerini ağırlamaktan da büyük bir keyif onur duyuyoruz" dedi.
 "Kahta'ya Hizmet Aşamasında Biz Elimizden Gelen Herşeyin En İyisini Yapacağız"
Kahta'ya hizmet etmek için aday olduğunu ifade eden MHP Kahta Belediye Başkan Adayı Sıraç Aslan, "Kahta'da olmasa da cumhur ittifakının bir mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Burada iki ayrı adayız. Siyasi etik çercevesinde bir birimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Biz sonuna kadar genel merkezlerimizin emrindeyiz. Bizim amacımız Kahta, Kahta'ya hizmet edilmesi bu koşulda kim hizmet ediyorsa onun yanında olacağız. Hizmet etmeyenlerinde her zaman takipçisi olacağız Kahta'ya hizmet aşamasında biz elimizden gelen herşeyi en iyisini yapacağız. Engin Akel başkanım gösterdiği ilgi alakaya teşekkür ederim" diye konuştu.
MHP adayına başarılar dileyen AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, "Cumhur ittifakı ile Türkiye'nin Dünya'daki müslümanların bekası için her zaman birlik beraberlik içinde olmuşuz. AK Partimize, Milliyetçi Hareket Partimiz her zaman yan yana yürümüştür. Biz ele ele kol kola gezmekteyiz. Bugün Kahta'da adayımız var. Milliyetçi Hareket Partimizin Sıraç Aslan bey. Biz hiç bir zaman Milliyetçi Hareket Partimize rakip adayı gözü ile bakmamışız biz kardeşiz aynı çatı altında bugün berabersek Kahtamızın bekası için ne gerekiyorsa biz birimize yetişme içindeyiz. Ben kendilerine teşekkür ederim. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin" açıklamasını yaptı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı