AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak: "31 Martta Gergerimizi AK Belediyeciliğe Kavuşturacağız"

AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak, Gerger'de kamu kurum kuruluşları, STK'ları ve vatandaşları ziyaret ederek AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak:
AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak: Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Gerger Belediye Başkan Adayı Erkan Aksoy ile birlikte ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Toprak, okulları da ziyaret ederek çocuklar ile bir araya geldi.
Ziyaretleri kapsamında Gerger eksiklerini de vatandaşlardan dinleyen Milletvekili Fatih Toprak, 31 Martta AK Partinin Gerger de belediyeyi kazanmasıyla birlikte sorunları çözeceklerini ifade etti.
Mevcut Belediyenin Gerger için çöp, yol gibi başlıca sorunlarını hiç bir sorunu çözmediğini gözlemlediklerini belirten AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak, "Gerger de yapılması gereken eksikliklerin notlarını adık. Özellikle hastanemizi daha iyi noktalara getiririz. Çalışmalara başladık. Gerger şuanda hak ettiği çalışmayı belediyecilik anlamında maalesef almıyor. Gerger yollarına baktığımız zaman bizim köylerimizin yollarından daha kötü olduğunu görüyoruz. Gergerin her köşesinde çöp yığınları olduğunu görüyoruz. Gergere girerken o çöplerin görüntüsünü görüyoruz. Gergerimiz çok daha iyisini hak ediyor. Ak belediyecilikle Erkan Aksoy başkanımı seçtikten sonra gergerimiz çok daha güzel hizmet alacak. Teşkilatlarımız bu anlam da çok yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Kadın kolları, gençlik kollarımız Adayımız Erkan Aksoy çok ciddi anlam da sahadalar. Vatandaşımızın sayın cumhurbaşkanımıza adayımıza çok büyük bir teveccühü olduğunu görüyoruz. Bu anlam da 31 Martta Gergerimizi Ak belediyecilikle kavuşturacağız. Gerger halkı sayın cumhurbaşkanımıza özellikle çok sevdası olan, aşkı olan bir ilçemiz bu anlamda tüm Gergerli hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. 31 Martta destek ve dualarını bekliyoruz. Memleketimiz için Gerger halkımız 31 Martta gerekeni yapacak memleketimiz için Ak Paritiye gereken oyu verecektir. Gergerli hemşerilerimize teşekkür ederim" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı