Oylar DSP'ye AK Güvercine

Demokratik Sol Parti (DSP) Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ergül Koç, Adıyaman'da başkan seçildiğinde tarımsal ve ekonomik anlamda kalkınmayı sağlamak adına önemli yatırımlar yapacağını söyledi.

Oylar DSP'ye AK Güvercine
Oylar DSP'ye AK Güvercine Admin

"ADIYAMAN TÜRKİYE'NİN TURİZM MERKEZİ OLACAKTIR"
Adıyaman'ı vatandaşla el ele birlikte yöneteceğini ifade eden Koç, "Bir belediye başkan adayı olarak Adıyaman Anadolu gibi anadolunun bağrından kopmuş bir arkeolojik şehrimize su kaynakları ile ovaları ile tarihi ile Türkiye'nin geçmişinde yer almış olan Adıyaman şehrimiz de ben Demokratik Sol Parti Belediye Başkan adayı olarak halkımızla el ele Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyetimizi kurarken belirlediği ilkeler dahilinde Cumhuriyet güneşi dediğimiz şehircilik anlayışıyla sevgi dolu saygı dolu ele ele halkında birlikte olcağım. Halk konseyindeki kararlarla Adıyaman yöneteceğim seçildiğim taktir de Adıyaman Türkiye'nin turizm merkezi olacaktır "dedi.
"EKOLOJİK TARIMI KALKINDIRACAĞIM"
Adıyaman'da tarımsal yatırımlara önem vereceklerini belirten Koç, "Adıyaman'da tütüncülüğü ön plana çıkaracağım. Adıyaman'ın sulak yerleri gölbaşı gibi ilçelerimiz de ekolojik tarımı kalkındıracağım. Çiftçilerimize bedava yerli tohum dağıtacağım. Gençlerimize burs sağlayacağım. Okulların da hiç bir sıkıntı çekmeden eğitim görmeleri için elimden gelen tüm çabayı Türkiye çapında göstereceğim.  Adıyaman'da halkımızın bayanlarımızın, çocuklarımızın rahatça oturabileceği, eğlenebileceği, sportif aktiviteler yapabileceği alanlar oluşturacağım. Benim bütün temennim Adıyaman'da hangi düşünceden hangi dinden hangi ırktan olursa olsun herkesle el ele Adıyaman ve Türkiye için birlikte çalışmak olacaktır" diye konuştu.
Seçildiğinde ayrım yapmadan yatırım ve projeler geliştireceğini belirten Koç, "Ben seçildiğim de rozeti mi çıkaracağım. Göğsüm de Türkiye Cumhriyetini temsil eden türk bayrağı rozeti olacak. Ben herkesle el ele birlikte hiç bir ayrım yapmadan çalışmayı tahhüt ediyorum. İzmir'den, Karsa, Edirneden hakkariye kadar bütün bir milletin bir arada olduğu dostça geçindiği  bir partinin üyesiyim. Benim tek bir görüşüm var. Halkımla el ele vererek  hizmet etmek.Ailemde ki sağlık probleminden  dolayı Adıyaman'a gelemedim. En kısa zaman da Adıyaman'da olacağım" açıklaması yaptı" açıklaması yaptı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı