Advert

Milletvekili Aydın, Kahta'da Başkan Adayı Akel'le STK ve Vatandaşı Ziyaret Etti

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel'le birlikte stk ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi.

Milletvekili Aydın, Kahta'da Başkan Adayı Akel'le STK ve Vatandaşı Ziyaret Etti
Milletvekili Aydın, Kahta'da Başkan Adayı Akel'le STK ve Vatandaşı Ziyaret Etti Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Ziyarete AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, belediye meclis üyeleri, partililer katıldı.
Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Çatan ve yönetimini, Kahta S.S.Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Saray’ı ve yönetimini ve Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı ve yöntimini ziyaret eden Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel,AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, belediye meclis üyeleri 31 Martta yerel seçimleri için destek istedi.
Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, "Biz şehrimizi birlikte yönetmeye talibiz. Her sektörün kendine ilişkin ihtiyaçlarını ve problemlerini burada belediye başkan adayımız ilçe başkanımız, belediye meclisimizin değerli üyeleri teşkilat mensupları ile hep birlikte oturuyor ilgili sektör birimleri ile ilgili stk temsilcileri ile sorunları konuşuyoruz. Kahtamız için şehrimiz için nasıl bir yol haritası çıkarabiliriz. Birlikte bu şehri nasıl yönetebiliriz. Bu sorunların çözümünü nasıl sağlarız. Bu anlamda hakikaten bu anlamda şehrimizin önünü açacak ufkuyla çok değerli belediye başkan adayımız var. Teşkilatımız büyük bir gayret içinde çalışıyor. Çok değerli belediye meclis üyelerimiz var. Şehrimizin çok değerli önde gelen sivil insiyatifi üstlenen şehrin sorunları ile ilgilenen değerli kanaat önderlerimiz oda başkanlarımız hep birlikte bu şehre en güzel hizmeti nasıl sunarız onun muhasebesini yapıyoruz. Kahtamıza güzel eserler kazandırdık gerçekten sağımıza solumuza baktığıımz da her yer de Ak partinin hizmetin adresi olduğunu gösteren çok önemli eserler kazandırdığını gördük. Ak parti mührünün her yere vurulduğunu bir kez daha müşade ettik" diye konuştu.
Kahta için yeni dönemde yapılacak  projelerin olduğunu belirten Milletvekili Aydın, " AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel açıkladı 41 tane çok güzel projesi var. Bu projeleri hükümetimizin deteği ile teşkilatlarımızın desteği ile daha güzel bir kahtayı hepimiz hak ediyoruz. Daha güzelini birlikte ortak akılla geliştirelim istiyoruz. Bunun için şehrimizi dolaşıyoruz. Ben bu anlamda özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğini yapmış olduğu Ak partimize gönülden bağlı olan tüm Kahtalı kardeşlerimize bir kez daha saygılarımız muhabbetlerimi sunuyorum" dedi.
Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı ise,"Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel,AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ile bizleri ziyaret ettiler bu ziyaretlerinden dolayı kendierine teşekkür ederiz. Kendilerine başarılar dileriz. Hayırlı uğurlu olsun" açıklaması yaptı.
"AK PARTİ OLARAK BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ VE ORTAK AKILLA ŞEHRİMİZİ KENTİMİZİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ"
Seçim çalışmalarının güzel geçtiğini ve vatandaştan olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel'de, "Kahta'da aday adaylarımızla güçlü bir birliktelik oluşturduk. Onlarla birlikte yol yürüyoruz. Ben Ak Partiden aday adayı olmuş bir birinden kıymetli dava arkadaşlarıma yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. En büyük destek ve katkıyı biz kendilerinden gördük. Çünkü biz büyük bir aileyiz ak parti olarak biz büyük bir aileyiz ve ortak akılla şehrimizi kentimizi birlikte yönetmek istiyoruz. Gündüzleri esnaf ziyaretleri oluyor. Sivil toplum kuruluşları ziyaret ediyoruz. Akşamları ev toplantıları ve mahalle toplantıları Kahtamız da her zamanki gibi ak partimize teveccüh en üst düzeyde hakikaten bu ilgiye bu alakaya layık olmaya gayret edeceğiz" şeklinde konuştu.
"31 MART'TA dA ZAFER AK PARTİ'NİNDİR"
Ak partinin 31 Mart seçimin de büyük bir oy alarak çıkacağını belirten AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, " Seçim çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Bugünde aramız da bulanan Genel merkez disiplin kurulu başkanımız Kahtamızın gururu Ahmet Aydın aramız da saha da bugün beraber çalıştık.  Saha da tüm ekibimiz belediye meclis üyelerimiz kadın kolları ve gençlikle beraber girmediğimiz ev çalmadığımız kapı kalmadı. 31 Martta kadar her kapıyı üç kez çalıp liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı selamını iletiyoruz. Biz halkımıza güveniyoruz. Halkımız her zaman davasına sahip çıkmıştır bundan sonra da çıkacağına inanıyorum. 31 Martta da zafer ak partimizindir"
"GÜÇLÜ BAŞKAN GÜÇLÜ MECLİS SLOGANI İLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ"
AK Parti Kahta Belediye Meclis üyesi adayı Ömer Yılancı, " Genel merkez disiplin kurulu başkanımız  Ahmet Aydın ile birlikte seçim çalışmaları yapıyoruz. Güçlü bir şekilde 31 Marta hazırlanıyoruz. Bugüne kadar Kahta en doğru kararı vermiştir. 31 Martta da en doğru kararı vereceketir.Biz ekip olarak seçim çalışması yapıyoruz. Güçlü başkan güçlü meclis sloganı ile yolumuza devam ediyoruz. 31 Martta zaferle çıkacağız"
"HEPİMİZ BİRİZ BERABERİZ"
Kahta AK Parti Eski İlçe Başkanı Reşat Turanlı'da " Genel merkez disiplin kurulu başkanımız  Ahmet Aydın, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel'e meclis üyelerine tüm arkadaşlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Hepimiz biriz beraberiz. En iyi şekilde başarıya ulaşacağız. Ben ziyaretlerinde dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ederim."
Yapılan açıklamanın ardından hatıra fotoğrafı ile ziyaret sona erdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası