MÜSİAD, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projelerini ve Yatırımları Yerinde İnceledi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Adıyaman Şubesi, 'Dost Meclisi' kapsamında Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'den Adıyaman'ın eğitim alanındaki başarısı ve projeleri hakkında bilgi aldı.

MÜSİAD, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projelerini ve Yatırımları Yerinde İnceledi
MÜSİAD, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projelerini ve Yatırımları Yerinde İnceledi Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen programa MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve müdür yadımcıları katıldı.
Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz programda Adıyaman'ın eğitim alanındaki sıralaması, eğitim alanında yaptıkları çalışmalar ve  projeler hakkında MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerine bilgi verdi.
MÜSİAD Adıyaman Şubesi üyelerine  eğitime verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür eden Alagöz, robitik projeler konusunda desteklerini talep etti.
Müsiad Adıyaman şubesi olarak eğitime önem verdiklerini ifade eden MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım ise, "Adıyaman'ın eğitimdeki başarısından dolayı sizleri ve öğretmenleri tebrik ederim. Hayata geçirilen projeler bizleri memnun etti. Bir ilin gelişmesinde eğitimli bireylerin olması önemlidir. Çünkü artık günümüz teknoloji çağı oldu.  Gelecek neslin teknolojik acıdan eğitilmesi ve geleceğe hazırlanması çok önemli. Çünkü gelişen teknoloji yanında eğitimli bireyler olmadığı zaman aldığımız makinelerin hiç bir önemi kalmıyor. Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve müdür yardımcılarına ve okul yönetimine toplantıdan dolayı teşekkür ederim. Bizlerde eğitime MÜSİAD olarak her zaman destek olduk inşallah bundan sonra da daha çok destek olmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.
Toplantı ardından Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini MÜSİAD üyelerine gezdirerek okulun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı