Milletvekili Taş, Gölbaşında Özdemir İle Esnaf ve Vatandaşı Ziyaret Etti

AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, AK Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yusuf Özdemir ile birlikte esnaf ve vatandaşı ziyaret etti.

Milletvekili Taş, Gölbaşında Özdemir İle Esnaf ve Vatandaşı Ziyaret Etti
Milletvekili Taş, Gölbaşında Özdemir İle Esnaf ve Vatandaşı Ziyaret Etti Admin

Ziyarette açıklama yapan AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, "AK Parti Gölbaşı parti binamızı ziyaret ettik. Vatandaşlar da bir ilgi alaka var. Özellikle Cumhurbaşkanımıza karşı büyük bir ilgi alaka var. Vatandaşta şunu iyi biliyor bu seçim beka sorunu olduğunu ülkemizi zor duruma düşürmek için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan zor duruma düşürmek için her türlü oyunun farkında vatandaşlarımız 31 Martta Adıyaman ve Gölbaşılı hemşerilerimiz bu şer güçlerine ders vereceklerini cunhurbaşkanımıza destek vereceklerini söylüyorlar. Bu da bizi memnun ediyor. Vatadaşımız Ak Partiye sürekli destek verdiler. Yine aynı ilgi görüyoruz. Bu şer odaklarına gerekli dersi vereceklerini söylüyorlar. 31 Martta AK Parti Adıyaman'da her zaman olduğu gibi büyük bir zaferle çıkacaktır."
"5 BENZEMEZ BİR ARADA"
Partilerin yaptıkları ittifak konusunda değinen Taş, "5 benzemez bir arada PKK'nın YPG uzantısı malum parti Saadet Partisi, iyi parti biraraya gelemeyecek 5 benzemez bir arada bunların tek derdi ülkeyi zor duruma bırakmak için yaptıkları bir oyun. Vatandaşımız bunun bilincin de bunu görüyor. Vatandaşlarımız gezilerinde bir talepleri olmuyor. Çünkü Ak Parti yapılması gerekeni 16 yıldır yapıyor yapmaya devam ediyor. Sağlıkta, Eğitimde, Ulaşımda olsun. Her türlü yatırımları yaptı. Yapmaya devam edecek. Vatandaşın tek beklentisi 31 Martta bu şer odaklarına gerekli dersi vermek" dedi.
"TEK VERGİ ORANLARINDA DÜZENLEME YAPMAK KALDI"
Adıyaman'ın tarımda iyi yerlere gelmesi için çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Taş, "Milletvekili arkadaşlarımızla beraber tarım bakanımızı ziyaret ettik. Koçali ve gömükan barajları biraz geçikti ama devam edecek. Adıyaman sulu tarıma kavuşması için çalışmalarımız devam ediyor. Partimizin bu konuda her türlü destek vereceğini Adıyaman bu konuda mağdur edildiğini biraz geçiktiğini bunu telafi edeceklerini söylediler. Çalışmalar devam ediyor. Bu barajlarımız için gerekli destek imkanı sağlıyacaklarını söylüyorlar. Tütünün satışı konusunu da  belli bir noktaya getirdik. Bir tek vergi oranlarında düzenleme yapmak kaldı. Maliye Bakanımız bunu da seçimden sonra bu vegiyi de makul düzeye indireceklerini söylüyorlar. Daha sonra kooperatifler marifetiyle çiftçimiz tütünü kooperatiflere götürecek vergisini yatırıp satışını yapacak. Gençlik ve spor bakanımız gençlik merkezi kuracaklarını ve spor sahaları oluşturacaklarını yüzme havuzları yapacağı sözü oldu. Bundan sonra Adıyaman'a spor bakanımızın spor konusunda ne eksiğiniz olursa ben buna hazırım destek vereceğini ifade ettiler. "
AK Parti Gölbaşı İlçe Belediye Başkan Adayı Yusuf Özdemir ise, "Bu seçim çalışmaları benim seçime 2 ay kalasıya yaptığım bir şey değil. Ben 5 dönemdir iç içe olduğum gölbaşımı seçim sebebiyle de bir kez daha ziyaret ediyoruz. Vatandaş nereye oy vereceğini çok iyi biliyor. 31 Mart seçimleri sonucu yine zaferle çıkacağımızı bütün Türkiye'de olacağı gibi eminim. Vatandaşa ben teşekkür ederim. Vatandaşımızın bizden en çok talebi iş konusunda oluyor. Vatandaşın taleplerinden tepkilerinden bize getirdikleri önerilerden mutluluk duyuyoruz"    

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı