Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir: "Çakırhüyük'e Hizmet İçin Tekrar Adayım"

AK Parti Adıyaman Besni Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir, 31 Mart yerel seçimlerinde başarı ile çıkmak için sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamaya çalıştıklarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünya güçleri karşısında güçlü kılmak adına seçimlerden zaferle çıkacaklarını belirtti.

Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir:
Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir: Admin

Çakırhüyük'ün bir dönem kendi başkanlığı döneminde hizmet aldığını ve şimdi ise yaptığı hizmetlerin üstüne bir taş indirilmediği için tekrar aday olduğunu belirten Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir, Ak Parti ile çakırhüyük'ün çehresinin değişeceğini ve hizmetin vatandaşın ayağına geleceğini belirtti.
Çakırhüyük'ün tüm sıkıntılarını bildiklerini ve taziye evi, içme suyu gibi başlıca sorunlarını çözeceklerini ifade eden Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünya güçleri karşısında daha güçlü olması için 31 Mart seçimlerinin ülke adına önemli olduğunu vurguladı.
"ÜLKEMİZİN ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARI HEP BİRLİKTE GÖRÜYORUZ"
Çakırhüyüklülerin hakkını korumak adına aday olduğunu ifade eden Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir, "Bu dönemde Ak Parti'den belediye başkan adayıyım. Adıyaman halkın sesi gazetesi sahibi Zübeyir Pektaş'a bizleri ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. İlimiz için ülkemiz için ne hayırlıysa onu yapacağız. 31 Mart yerel seçimlerin çok önemli olduğunu Genel başkanımız her defasında söylüyor. Genel başkanımızda, cumhurbaşkanımız da Recep Tayyip Erdoğan Dünya beşten büyüktür söylemleri herşeyi anlatıyor aslın da biz biraz kendimizi okumaya verirsek söylemlerine kendimizi verirsek. Net bir şekilde anlayacak bir şekilde dinlersek söylediklerimin hepsi gerçekten ülkemizin faydasına yararınadır. Tabi bizde Cumhurbaşkanımız emirleri doğrultusunda biz de küçük beldemiz de bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz. Ülkemizin geleceği hepimizin geleceğinden daha önemlidir. Ülkemizin üzerinde oynanan oyunları hep birlikte görüyoruz. Bu güç birliği ile bu birlikte girmiş olduğumuz bütün seçimler de başarı ile çıktığımızı çok şükür sandıklar belirliyor. 31 Martta güç birliği oluşturarak zaferle çıkarsak ülke genelinde sayın cumhurbaşkanımızın uluslararası siyasette elini güçlendirirsek daha da iyi bir noktaya geleceğimizi düşünüyorum" dedi.
Çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacaklarını ifade eden Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir,  "Ülkemiz coğrafi olarak ülkemiz insanı hamd olsun gerçekten bölünmez bütünlüğünü korumak adına herkes elinden geleni yapıyor. AK Parti teşkilatımızın belediye Başkan adayımız Mehmet Eyyup Emre'nin karargah açılışında Ak Parti Genel Başkan yardımcımız Mahir Ünal net bir şekilde ifade etti. CHP'den bize katılım sağlayan arkadaşlar sizin partiniz de ne kadar doğru insanlar var diyorlar. Bizim amacımız kesinlikle ama kesinlikle birilerini kirleterek çamur atarak değil. Bizim ülkemize yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır adı altında çalışmalarımızı yapıyoruz. Birlik ve beraberlik şart. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el gönlüne girmediğimiz kalmayacak. 31 Martta zaferle çıkacağız" diye konuştu.
"Beldemiz Geçmiş Dönem de Başkanlığım Dönemim de Örnek Belde Oldu"
Çakırhüyükde 2004 yıllarında başkanlığı döneminde bir çok projeye imza attığını ve örnek belde olduğu yeniden hizmet için aday olduğunu belirten Özdemir, "Tarih geleceğin göstergesidir. 1972'de bizim çakırhüyük beldemiz belde olmuştur. 1972'den 2004 yılına kadar geçen süreç 32 yıldır 32 yılda yapılan hizmetlerin 2004- 2014 yılları arasında 10 yıl biz hizmet yaptık ve 32 yılda yapılan hizmetlerin 4 katını yaptık. Hatta bu da yetmedi. 32 artı bu dönem 2014-2019 yılları arasında 37 yılda yapılan hizmetlerin bir dört katını meclis üyesi meclis üyesi arkadaşlarımızdan toplumumuzdan 4 kat hizmet yaptık. Bu hizmetlerin besni'de ilkti Adıyaman'da ilkler de vardı. Taziye evlerini Şehitkamil Belediye Başkanımız eski Belediye Başkanımız Mehmet Bozgeyik tarafından yapılan bir projeydi. Bu projeyi örnek alarak 2004 yılında seçildik ve aynı yıl Abumıstık mahallemiz de taziye evi yaptık.Bazı kişiler muhalefetten o zaman yadırgadılar. Biz bu taziye evine çok amaçlı bina dedik. Burada taziye yapılır, nişan da yapılır. Toplantı da yapılır. Orada birlik beraberlik sağlanır. Abumıstık çok amaçlı salon dedik. Belediye hizmet binası ele alınacak bir tarafı yoktu. 4 duvar arasındaydı o dört duvar arasında isteyen geçe bilir istemeyen kişi geçemez. Duvarlarla çevrili alana kimse giremedi. Kazandığımız gün geçe talimat verdik duvarı yıkın dedik. Duvar vatandaşlan kurumlararasındaki sınır olmaz. Orası kamu malıdır Orası çakırhüyük malıdır. Gelip orada derdini anlatabilir. Elektrik yer altına aldık. cadde, sokakların yapımı, alt yapı yapı mı, içme suyu şebekesi, belediye ait hizmet binası park araç gereç alımını yaptık beldemiz örnek belde oldu" açıklaması yaptı.
Çakırhüyüke yaptığı hizmetlerin üstüne daha bir hizmet yapılmadığını vurgulayan Özdemir, "Başkanlığım dönemimde yaptığımız yolların çukurunu dahi yapamadılar yapmış olduğumuz içme şebekesi ve irsaliye hattının patlaklarını bile yapamadılar. Tek dedikleri huzur getireceğiz huzursuzluk yapan kendisi huzuru getireceğim sloganı atan kendisi. Belediye Başkanı olmak insanlara tepeden bakmak değildir ki insanları hor görmek değildir ki insanları kullanmak değildir ki Belediye başkanı çalışanların üzerinden kredi kullanarak onları mağdur etmek değildir ki belediye başkanı beldenin anası, babasıdır, amcasıdır yani büyüğüdür. Büyük herkese büyüklük yapar sadece bir kesime değil" şeklinde konuştu.
31 Martta başkan olduğunda belediyeye olan güveni yeniden kazandıracağını belirten Özdemir, "Bugün belde belediyemize Besni'den Adıyaman'da, Gaziantep'te bir tane dahi musluk vermeyen bir belediye konumuna gelmiş. Belediyemize itibarsızlaştırılmış. 31 Martta belediyemizin  itibarını kazanacağız. Mevcut başkan çıkıp tekrar aday olacağını söylüyor. Halkımız, 31 Martta öyle bir ders verecek ki tamamıyla bitecek. "
AK Parti Adıyaman Besni Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Hasan Özdemir KİMDİR
Çakırhüyük doğumlu. İşadamı. 1999'da Belediye Başkan adayı oldu seçimi kaybetti. 2004-2009'da tekrar aday oldu. Belediye Başkanı seçildi. 4 çocuk babası.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı