Başkan Adayı Akel'den İstanbul Çıkarması

AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Belediye Meclis Üyesi Ömer Yılancı ile beraber İstanbul'da Adıyamanlıları ziyaret etti.

Başkan Adayı Akel'den İstanbul Çıkarması
Başkan Adayı Akel'den İstanbul Çıkarması Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile birlikte İstanbul Canbegliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş’u ziyaret eden Akel, daha sonra Adıyamanlılar Akyad Kültür Yaşam Derneği ve Adıyamanlar Vakfı’nı ziyaret etti.
Ziyarette açıklama yapan  AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, Kahtayı iş imkanları ve sosyal tesisleri ile daha yaşanılabilir bir ilçe yapmak adına önemli projeleri olduğunu belirtti.
"MEGA PROJELERİMİZ VAR" 
Kahta'ya hizmet için aday olduğunu ifade eden Akel, "Biz kirli siyaseti tasvif etmiyoruz. Karalama iftira biz gütmüyoruz. Biz Ak Partiliyiz bize yakışmaz. Biz projelerimizle hizmetlerimizle anılmak istiyoruz. Kahtamız ile Adıyaman arasında Buradaki sivil toplum kuruluşlarımız iş dünyamız ile birlikte sürekli iştişare içinde olacağız. Gönül köprülerini kuracağız. Bir iş yapacağımız zaman sizlere gelip danışacağız. Sizlerin aklına tecrübesine ihtiyacımız var. Buradan Adıyaman'a yatırım yapmak isteyen bütün iş adamlarımızın 7/24 biz belediye olarak hizmetindeyiz. Uyumlu bir şekilde teşkilatımızla milletvekillerimizle birlikte Kahtamıza 5 yıl boyunca hizmet etmenin gayreti içinde olacağız. Mega projelerimiz var. Büyük projelerimiz var. Biz Kahtayız. Büyük düşünmek zorundayız. İstanbul'da olmayan büyük bir millet bahçesini kahtamıza kazandırıyoruz. 46 bin 200 metre kare bir alana yaklaşık 50 dönüm bir arazi de Kahta'nın eski belediye binası önünden başlayarak otogara kadar gelen alan da yapacağız. 41 projemizin en az yarısı işsizliği önlemeye yönelik. İş hayatını meslek edindirme kursları açıyoruz. İlçe başkanlığı yaptığım dönem de sadece bir fabrika vardı organize sanayi bölgesinde bugün 5 yıl geçti aradan Ak Parti hükümetimizin kıymetli milletvekillerimizin olağan üstü gayretleri ile Kahta organize sanayi bölgesinde 32 fabrika çalışıyor. 2 bin kişi evine ekmek götürüyor" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı