VALİ AYKUT PEKMEZ’İN EŞİ YEŞİM PEKMEZ’DEN ŞEHİT ANNESİNE “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” ZİYARETİ

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 1995 yılında Van Erciş’te şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Cem Özgül’ün annesi Hatice Özgül’ü ziyaret etti

VALİ AYKUT PEKMEZ’İN EŞİ YEŞİM PEKMEZ’DEN ŞEHİT ANNESİNE  “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” ZİYARETİ
VALİ AYKUT PEKMEZ’İN EŞİ YEŞİM PEKMEZ’DEN ŞEHİT ANNESİNE  “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” ZİYARETİ Admin

Gerçekleşen ziyarette Vali Aykut Pekmez’in eşi yeşim Pekmez’e Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu ve İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy’un eşi Ünzile Atasoy eşlik etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Şehit Cem Özgül’ün annesi Hatice Özgül’le yakın ilgi gösteren Yeşim Pekmez, şehidin annesine bir buket çiçek ile üzerinde Şehit Cem Özgül’ün fotoğrafının bulunduğu Ay Yıldızlı bir tablo armağan etti.

Yeşim Pekmez, " Vatan, millet ve mukaddesat uğruna şehadete erişen kahraman şehitlerimizin hepimizin gönlünde müstesna bir yere vardır. Onların bizlere emaneti olan anne ve eşleri de bizler için önemli bir yere sahiptir. Amacımız 8 Mart Dünya Kadınlar gününde onları yalnız bırakmamak, sorunlarını dinlemek, yanlarında olmaktır. Bu vesile ile fedakârlığın timsali olan kahraman şehitlerimizin kıymetli anneleri ve eşlerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutluyor, kendilerine sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum”dedi.

Şehit Cem Özgül’ün annesi Hatice Özgül ise, zyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez ve protokol eşlerine teşekkür etti.

Şehit annesini ziyaretinin ardından Vali Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez ve beraberindeki heyet, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğünün evde bakım hizmetinden yararlanan otistik engelli Ecrin Tuba Şahin’in fedakâr annesi Gülten Şahin’i evinde ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı