Bakan Kasapoğlu "İstanbul'da CHP'li Belediye Geçmiş Dönem de Çöplerin Üstüne Kireç Dökerdi" "Hava Kirliliği Vardı. Maske Dağıtırlardı" " Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkanlığı Döneminde 4,5 Yılda Bu Sorunları Çözdü

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu,"İstanbul'da CHP'li belediyesi başkanlıkları döneminde çöplerin üstüne kireç dökerdi. Sokaklara çıktığınız da hava kirliliği vardı. Maske dağıtırlardı. İnsanlar zehirlenmesin hava kirliliğinden dolayı" dedi.

Bakan Kasapoğlu
Bakan Kasapoğlu Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul belediye başkanlığı döneminde 4,5 yılda çöp, hava kirliliği gibi bir çok sorunu çözdüğünü hatırlatan Bakan Kasapoğlu, 2 yıl öncesi Türkiye ile 2 yıl sonrası Türkiye çok farklı olduğu belirtti.
Adıyaman Kahta ilçesinde AK Parti Kahta Koordinasyon merkezini ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, vatandaşlara Ak Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel'e destek olunmasını ifade etti.
Ak Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel yaptığı konuşmada şunlar söyledi;
"Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet hep birlikte Ak parti hükümeti, milletvekillerimiz, ilçe teşkilatımız hepimiz sizler için varız. Çalışmalarımızın merkezinde hizmet edenler var sizler varsınız İnşallah sizlere mahcup olmayacağız. Sizler için çok çalışacağız. Sizler için üreteceğiz."
"Başkan Adayımız Engin Akel Hizmetlerin Adresi Olan Ak Partiden Belediye Başkanı Seçilecek"
AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel projeleri ile Kahta'nın cazibe merkezi haline gelmesi için destek olacaklarını ifade eden Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ise, " AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayımız Engin akel hizmetlerin adresi olan Ak partiden belediye başkanı seçilecek. Çünkü Engin Akel dünya mazlumları lideri olan cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın desteklediği yol arkadaşı olduğu için. Projeleri olan başka bir lider başka bir aday yok. Biz hizmet istiyoruz. Biz proje üretmek istiyoruz. Biz kahta'yı geleceğe taşımak istiyoruz. Kahtalı gençlerimizle Kahtalı kardeşlerimizle 2023 Türkiye'sinde cazibe merkezi olmak istiyoruz" diye konunştu.
İstanbul'un CHP'li Belediye dönemini hatırlatan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'da, " İstanbul CHP'li belediyesi çöplerin üstüne kireç dökerdi. Sokaklara çıktığınız da hava kirliliği vardı. Maske dağıtırlardı. İnsanlar zehirlenmesin hava kirliliğinden dolayı. Yollar çamur, çukur. Hamd olsun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkanlığı döneminde 4,5 yılda çözdü. Niye 4,5 yılda çözdü. Çünkü kendisinin belediye başkanlığı dönemini 5 yılını tamamlamamasına bu tuzak odakları şer odakları vesayet odakları milletin ferasetine iradesine güvenmeyen saygı duymayan o odaklar mani oldular. Bir şiiri bahane gösterdiler kendisini pınarhisara ceza evine gönderdiler. Genç arkadaşlarımız hatırlamayacak Çünkü 2 yıl öncesi Türkiye ile 2 yıl sonrası Türkiye çok farklı ama cumhurbaşkanımız o zaman dediki bu şarkı burada bitmez dedi. Sizler hamd olsun bu şarkıyı burada bitirmediniz. Cumhurbaşkanımızı o zaman ki belediye başkanımızı halkın oyları ile seçilen ilk cumhurbaşkanı yaptınız siz büyük bir milletsiniz. 31 mart seçiminde bizim kahta olarak bizim Adıyaman olarak dünyaya o şer cephelerine sandıktan çıkan oylar çok önemli bir mesaj olarak gidecek ve bizler sizlerden 31 mart günü burada Engin Akel kardeşimize, Adıyaman'da süleyman Kılınç kardeşimize güçlü bir destek olmanızı istiyoruz." açıklamasını yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı