Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, “Gençlerle Demokrasi Buluşması”

Adıyaman’a çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Koordinesinde düzenlenen “Gençlerle Demokrasi Buluşması” adlı programda Adıyamanlı gençlerle bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, “Gençlerle Demokrasi Buluşması”
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, “Gençlerle Demokrasi Buluşması” Admin
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Petrolleri Konferans Salonunda düzenlenen programa Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, Halil İbrahim Fırat, Muhammed Fatih Toprak, Yakup Taş, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu,  Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, STK Başkanları ve gençler katıldı.
 
Türkiye Petrolleri Konferans Salonunda düzenlenen  "Gençlerle Demokrasi Buluşması"nda Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Kılınç gençlerin sorularını cevapladı.
 
Gençlere büyük önem verdiklerini belirten Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "İnşallah önümüzdeki süreçte okullara, üniversitelere de gençlik merkezleri açacağız. Bu merkezler gece gündüz açık olacak. Ne tür projeler istiyorsanız biz size sağlayacağız. Gençlik merkezleri sizin eviniz gibi olacak. Gençlerimiz internette çok vakit geçirmektedir. Gençlerimizin bunun yerine kitap okumaları ve spor yapmaları tavsiyesinde bulunuyorum. 2002'de beş olan gençlik merkezi sayısını 300'e çıkardık. Önümüzdeki günlerde Sokak basketbolu turnuvaları düzenleyeceğiz ve bunun ilkini de Adıyaman'da gerçekleştireceğiz. Ayrıca Adıyaman'da kadınlar için bir de fitness salonu kuracağız” dedi.
 
Soru cevap şeklinde sonra eren program sonrası Bakan Kasapoğlu, gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı