Advert

Yapı Denetim Uzmanı M.Gaffar Kingir: "Başkan Adayımız Süleyman Kılınç, Hızlı Ve Aktif Çözümler Üretebilen Bir Adayımızdır"

Adıyaman Belediye Başkan Adayları seçim çalışmalarını gerçekleştirirken Belediye Meclis üye adaylarının da belli olmasıyla meclis listesine giren üye adaylar, partilerinin seçim çalışmalarına destek oluyor.

Yapı Denetim Uzmanı M.Gaffar Kingir:
Yapı Denetim Uzmanı M.Gaffar Kingir: Admin

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç'ın meclis üye aday listesinde yer alan Yapı Denetim Uzmanı Adıyaman Belediyesi Meclis Üye Adayı Mehmet Gaffar Kingir, 31 Mart yerel seçimler hakkında açıklama yaparak Adıyaman'da seçildiklerinde ilk olarak kentsel dönüşümde parsel bazında değil ada bazında düzenlemeler yapılarak Adıyaman'a güzel meydanlar ve sosyal tesislerin yapılması gerektiğini belirtti.

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç'ın Adıyaman için önemli hizmetler yapacağını ve eserler bırakacağını ifade eden Gaffar Kingir, "Yapı Denetim Uzmanı Adıyaman Belediyesi Meclis Üye Adayı Mehmet Gaffar Cingir, "AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayımız Süleyman Kılınç, iyi birisidir. Geçmişinde hiç bir sorunu ve sıkıntısı olmayan birisidir. Mesleğinde olduğu gibi çalışkandır.  Belediye başkanı seçilirse büyük bir başarı elde edeceğine inanıyorum. Vizyonu geniş geleceği gören hızlı ve aktif çözümler üretebilen bir adayımızdır" dedi.

"PARSEL BAZINDA RİSKLİ YAPI TESPİTLERİNİN KALDIRILMASI LAZIM"

Belediye meclis üyesi olduklarında özellikle kentsel dönüşüm de bazı düzenlemeler yapacaklarını belirten Gaffar Kingir, "Adıyaman'da eksikliğimiz parsel bazında riskli yapı tespiti yapıp yerinde eski binayı yıkıp yerinde yeni bina yapmaktır. Bu da orada kentsel dönüşüm olmasını engellemektedir. Parsel bazında riskli yapı tespitlerinin kaldırılması lazım. Ada bazında riskli yapı tespitleri yapılıp güzel alanlar güzel meydanlar yapılması lazım. Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayımız Süleyman Kılınç ile saha çalışması yapmaktayız. Herhangi bir tepki ile karşılaşmadık. Gün boyu kendisi ile birlikteydim. Mahalle toplantıları yapıyor. Hep sevgi gösterisi mevcut. Çok büyük bir umut var çalışılacağına inanıyor insanlar. Vatandaşlarımızın talebi Adıyaman için seçildiğinde hizmet etmesidir." diye konuştu.

Adıyaman'da hizmet edebilmek adına meclis üyeliğine başvurduğunu belirten Gaffar Kingir, "Adıyaman Belediye Meclis Üyeliğine Adıyaman'a hizmet etmek için başvurdum. Sağolsunlar teveccüh göstermişler beni seçmişler sıralamaya koymuşlar. Bilgimiz dahilinde olanları şahsen gerçekleştirmeye çalışacağız. Bilgimiz dışında olanları ise uzman kişilerle görüşerek kavuşturacağız. Adıyaman'a elimizden gelen hizmetleri yapmaya çalışacağız" açıklamasını yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediyeye kayyum atandı
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası
HDP'li 3 büyükşehir belediye başkanı görevden alındı iddiası